0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

MC200CM

Produkto pavadinimas: TP-LINK MC200CM tinklo medijos keitiklis 1000 Mbit/ai 850 nm Keli režimai Juoda
EAN: 6935364030438
28,58 € neto
34,58 € bruto
Prieinamumas:
21-30  vnt.
Pristatymas:
2021 m. rugsėjis 30 d., ketvirtadienis
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Siuntimas kurjeru  6,05 € Skaičiuoti
Aprašymas
Skaityti daugiau apie TP-LINK MC200CM tinklo medijos keitiklis 1000 Mbit/ai 850 nm Keli režimai Juoda
Specifikacija
Tinklas
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 1000 Mbit/ai  
Tinklo standartai IEEE 802.3ab,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z  
Ethernet interface type Gigabitinis eternetas  
Eterneto LAN duomenų perdavimo norma 10,100,1000 Mbit/ai  
A Medium Dependent Interface (MDI) describes the interface (both physical and electrical) in a computer network from a physical layer implementation to the physical medium used to carry the transmission. Ethernet over twisted pair also defines a medium dependent interface crossover (MDIX) interface. Auto-MDIX ports on newer network interfaces detect if the connection would require a crossover, and automatically chooses the MDI or MDIX configuration to properly match the other end of the link.  Auto MDI/MDI-X Taip  
Duplex system Visa, Pusė  
Cable types supported Cat5,Cat5e  
Ryšys
Ryšio technologija Vielinis  
Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis 1  
Fibre kanalo portai 1  
Fiber optic connector SC  
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 850 nm  
Fiber mode structure Keli režimai  
Fiber cable diameters supported 50/125,62.5/125 µm  
Design
Vidinis Ne  
LED indikatoriai Taip  
Produkto spalva Juoda  
Energijos valdymas
Power consumption (max) 1,66 W  
Svoris ir matmenys
Plotis 95 mm  
Ilgis 73 mm  
Aukštis 27 mm  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) 0 - 40 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 70 °C  
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 10 - 90%  
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 5 - 90%  
Pakuotės turinys
Instrukcija Taip  
Techniniai duomenys
Tvarumo sertifikatai RoHS  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner