Ši svetainė naudoja slapukus, sužinokite daugiau
Lietuva (pakeisti)
Paruošėme Jums sabo parduotuvę Jūsų kalba ir valiuta
Pasirinkite savo lokalizaciją:
  0
  Užklausa
  0,00 €
  0
  Krepšelis
  0,00 €
  Krovimas...
  Krovimas...
  Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
  Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!

  Apie įmonę

  Mes už sparčią plėtrą. Sistemiškai plečiame IT veiklą. Siūlome geriausius rinkoje tinklo bei serverių sprendimus ir naujausią programinę įrangą, sutelkdami dėmesį į išbandytus, prestižinius prekės ženklus. Mūsų prioritetas – patenkintas klientas.

  Įgydami vis daugiau kompetencijos ir tiekdami aukščiausios klasės įrangą, mes remiame prekybos, visuomenės ir švietimo sektorių vartotojų darbą. Mūsų siūlomi sprendimai: „Cisco“, „Ubiquiti“, „Juniper“, „Fujitsu“, „IBM“, „HP“, „Lenovo“, „Jabra“, „Microsoft“, „Oracle“, „Symantec“, „VMware“ ir kt.

  Patikimi produktai ir profesionalios konsultacijos užtikrina neginčytiną susidomėjimą mūsų pasiūlymu. Įgydami vis naujų įgūdžių siūlomų produktų srityje, pelnėme Auksinio sertifikuoto „Microsoft“ partnerio titulą.

  Mes nuolat keliame savo kvalifikacijas. Savo sprendimus siūlome už konkurencingas kainas – tai leidžia klientams įsigyti geriausius rinkoje produktus.

  Derindami net smulkiausių klientų poreikius su didele garsiausių pasaulio gamintojų pasiūla, mes integruojame IT rinką Europoje ir geriname šiuolaikinių sprendimų srautą.

  Plečiame savo veiklos ribas, stengiamės užmegztus santykius, kontaktų tinklą ir su jais susijusią naudą nukreipti į klientų pasitenkinimą. Visi jie mums vienodai svarbūs, nepriklausomai nuo verslo apimties ir poreikių.

  Aktualios akcijos:
  -12%
  -17%
  Palaikykime ryšį!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.
  Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.
  Klaidingas el.pašto adresas.
  Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
  Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
  Ačiū!
  Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
  Partneriai
  Mokėjimo būdai
  Siuntimo būdai