Huawei AP WIFI 6 AP263(11ax indoor,2+2 dual bands,smart antenna,USB,BLE)
Numatomą pristatymo laiką pateikia vežėjai. Tai leidžia nustatyti numatomą datą, kada jūsų užsakymas pasieks jus.
Pasirinkti reikiamą gaminį
> 2,4 GHz 575 Mbit/ai
> 5 GHz 2400 Mbit/ai
> Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 2975 Mbit/ai
> IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n
> WEP, WPA, WPA2, WPA3
> Vidinis
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojama įgyvendinimo parama
Klientas - svarbiausia
Aprašymas
Huawei AP263 – modernus prieigos taškas
„Huawei AP263“ yra novatoriškas prieigos taškas, kuriame naudojama „Wi-Fi 6“ (802.11ax) sienų plokštės technologija. Jis gali palaikyti ir 2,4 GHz (2x2 MIMO) ir 5 GHz (2x2 MIMO) dažnių juostas vienu metu ir pasiekti įspūdingą įrenginio greitį iki 2,975 Gbps . Didelis našumas ir kompaktiškas dizainas yra puikus pasirinkimas šiuolaikinėms įmonėms, ligoninėms ir vidutinio dydžio švietimo įstaigoms.
Aukštos kokybės ryšys su Huawei AP263
Dviejų juostų veikimas „Huawei AP263“ gali palaikyti ir 2,4 GHz, ir 5 GHz dažnius, siūlydamas maksimalią atitinkamai iki 575 Mbps ir 2,4 Gbps spartą. Šis derinys įgalina bendrą 2,975 Gbps greitį. Įrenginyje yra 1 x GE prievadai, leidžiantys lanksčiai konfigūruoti tinklą. Dėl įvairių montavimo režimų, tokių kaip tvirtinimas prie sienos ar plokštės, ir įmontuotų išmaniųjų antenų, AP263 užtikrina tikslią signalo aprėptį, sumažina trikdžius ir padidina signalo kokybę.
Pažangios technologijos Huawei AP263
„Huawei AP263“ atstovauja naujausios kartos „Wi-Fi“ standartams – veikia pagal „Wi-Fi 6“ (802.11ax). Prietaisas yra optimizuotas aplinkai, kurioje yra keli lygiagreti signalai. Jis puikiai tinka tose srityse, kur abiejose dažnių juostose vienu metu veikia skirtingi tinklai arba įrenginiai. Jo pagrindinės technologijos, tokios kaip MU-MIMO ir 1024-QAM , leidžia efektyviai veikti pačiomis reikliausiomis sąlygomis, užtikrindamos aukštos kokybės ryšius keliems vartotojams.
Saugumas ir optimizavimas naudojant „Huawei“.
„Huawei“ teikia pirmenybę aukščiausiems saugumo standartams. Naudojant pažangias technologijas, tokias kaip vartotojo autentifikavimas ir belaidės prieigos šifravimas, neleistinų įrenginių stebėjimas ir papildomos laidinės prieigos prie prieigos taško saugumo funkcijos, vartotojai gali būti užtikrinti, kad jų duomenys yra apsaugoti kiekviename perdavimo etape.
Debesimis pagrįstas valdymas naudojant „Huawei Cloud“.
„Huawei AP263“ leidžia valdyti tinklą per debesį, todėl nereikia diegti papildomų autentifikavimo serverių ar WLAN AC. Debesų valdymo režimu vartotojai turi prieigą prie išplėstinių funkcijų, tokių kaip autentifikavimas naudojant bendrinamą raktą (PSK), portalas, SMS arba socialinės žiniasklaidos autentifikavimas. Visa tai paprasta nustatyti, tuo pačiu užtikrinant aukštos kokybės ryšį ir maksimalų vartotojų saugumą.
Apžvalga
| Prekė | Detalės |
|---|---|
| apibūdinimas | AP263 (11ax patalpų, 2+2 dvigubos juostos, išmanioji antena, USB, BLE) |
| Dalies numeris | 50084981 |
| Modelis | AP263 |
| Pirmoji palaikoma versija | V200R021C01 |
Išvaizda

Uostai

1 | GE0 / PoE_IN | 2 | GE1 |
3 | USB | 4 | DC 12V |
| Uostas | Jungties tipas | apibūdinimas | Galimi komponentai |
|---|---|---|---|
| GE0 / PoE_IN | RJ45 | 10/100/1000M automatinio jutiklio Ethernet elektros prievadas, jungiamas prie laidinio eterneto ir palaiko PoE įvestį. | Tinklo kabelis |
| GE1 | RJ45 | Ethernet elektros prievadas, palaikantis 10/100/1000M automatinį atpažinimą ir jungiantis prie laidinio eterneto | Tinklo kabelis |
| DC 12V | DC jungtis | Jungiamas prie 12 V maitinimo adapterio. | 12 V DC maitinimo adapteris |
| USB | A tipo USB 2.0 | Prisijungia prie IoT terminalo, kad būtų galima įdiegti IoT programas. | IoT modulis |
Indikatoriai ir mygtukai

Indikatorius yra skydelio viduje, kuris įsijungia įjungus AP.
1 | Rodiklis | 2 | Numatytas |
| Šilkografija | vardas | Spalva | Būsena | apibūdinimas |
|---|---|---|---|---|
| - | Sistemos indikatorius | Žalias | Nuolatinis | Numatytoji būsena po įjungimo. AP ką tik įjungtas, o programinė įranga dar nepaleista. |
| Žalias | Vieną kartą sumirksėjus, nuolat šviečia | Programinės įrangos paleidimo būsena. Kai sistema iš naujo nustatoma ir pradedama įkelti programinę įrangą, indikatorius vieną kartą sumirksi baltai. Kol programinė įranga neįkeliama ir paleidžiama, indikatorius išlieka baltas. | ||
| Žalias | Lėtai mirksi (0,5 Hz) | AP veikia tinkamai, Ethernet ryšys yra normalus, o STA yra susieti su AP. Ši būsena palaikoma V200R022C00 ir vėlesnėse versijose. | ||
| Žalias | Lėtai mirksi (0,2 Hz) | AP veikia tinkamai, o Ethernet ryšys yra normalus. V200R022C00 ir naujesnėms versijoms ši būsena taip pat rodo, kad jokia STA nesusieta su AP. | ||
| Žalias | Mirksi kartą per 0,25 s (4 Hz) | Signalizacija.
| ||
| Raudona | Nuolatinis | Gedimas. Įvyko gedimas, turintis įtakos paslaugoms, pvz., DRAM aptikimo gedimas arba sistemos programinės įrangos įkėlimo gedimas. Gedimas negali būti pašalintas automatiškai ir turi būti pašalintas rankiniu būdu. |
| Šilkografija | vardas | apibūdinimas |
|---|---|---|
| Numatytas | Perkrovimo mygtukas |
|
Techninės specifikacijos
| Prekė | Specifikacija |
|---|---|
| Diegimo tipas |
|
| Matmenys be pakuotės (A x P x G) [mm (in.)] | 160 mm x 86 mm x 38 mm (6,30 x 3,39 x 1,50 col.) |
| Matmenys su pakuote (A x P x G) [mm (in.)] | 75 mm x 205 mm x 115 mm (2,95 x 8,07 x 4,53 col.) |
| Svoris be pakuotės [kg (lb)] | 0,320 kg (0,705 svaro) |
| Svoris su pakuote [kg (lb)] | 0,542 kg (1,195 svaro) |
| Sandėliavimas | NAND Flash 256 MB |
| Konsolės prievadas | BLE konsolė |
| Didžiausias energijos suvartojimas [W] | 12 W |
| Maksimalus šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 41 BTU/val |
| Maitinimo režimas |
|
| Nominali įėjimo įtampa [V] | 12 V |
| Įvesties įtampos diapazonas [V] | 12±10 % PoE: 802.3at/af |
| Aptarnavimo prievado apsauga nuo viršįtampių | PoE prievadas: Diferencialinis režimas (48 V-RTN): 0,5 kV (1,2/50 us, 42 omai), B kriterijus Bendras režimas (8 laidai į žemę): 6 kV (1,2/50 us, 42 omai), B kriterijus |
| Didžiausias viso įrenginio fizinių prievadų skaičius | GE (RJ45) x 2, 10M / 100M / 1000M automatinis jutiklis |
| Ilgalaikė darbo temperatūra [°C(°F)] | Nuo 0°C iki 40°C (32°F iki 104°F) (Jei aukštis virš jūros lygio yra nuo 1800 m iki 5000 m, temperatūra sumažėja 1°C arba 1,8°F kiekvieną kartą, kai aukštis padidėja 300 m .) |
| Laikymo temperatūra [°C(°F)] | –40°C iki +70°C (-40°F iki +158°F) |
| Ilgalaikė santykinė oro drėgmė [RH] | 5% RH iki 95% RH |
| Ilgalaikis darbinis aukštis [m(ft.)] | –60 m iki +5000 m (–196,85 pėdų iki +16404,20 pėdų) |
| Atmosferos slėgis [kPa] | 53kPa – 106kPa ETSI 300 019-2-3 |
| Žemė | plūduriuojanti žemė |
| USB | USB 2.0 (palaikomas 5 W maitinimo šaltinis) |
| BLE | BLE5.0 |
| Radijo numeris | 2 |
| Darbo dažnių juosta |
|
| MIMO erdviniai srautai | Radijas 0 (2,4 GHz): 2x2 1 radijas (5 GHz): 2x2 |
| Wi-Fi standartas | 2.4G: 802.11b/g/n/ax 5G: 802.11a/n/ac/ac Wave 2/ax |
| Radijo sąsaja | Integruotos išmaniosios antenos |
| Antenos stiprinimas | 2.4G: 2 dBi / grandinė (didžiausia vertė) 1 dBi (bendras stiprinimas) 5G: 3 dBi / grandinė (didžiausia vertė) 1 dBi (bendras stiprinimas) BLE: 4 dBi |
| Didžiausia perdavimo galia | 2.4G: 20 dBm / grandinė 23 dBm (kombinuota galia) 5G: 20 dBm / grandinė 23 dBm (kombinuota galia) BLE: < 10 dBm |
| Vienkartinio radijo perdavimo galia [dBm] | 2,4G: nuo -10 dBm iki 20 dBm grandinėje 5G: nuo -10 dBm iki 20 dBm grandinėje |
| MTBF [metai] | 69,7 metų |
| MTTR [valanda] | 0,5 valandos |
| Dažnio stabilumas [ppm] | +/-20 |
| 802.3at maitinimo šaltinio aprašymas | Jokia funkcija nėra ribojama. |
| 802.3af maitinimo šaltinio aprašymas | USB funkcija nepasiekiama. |
| Nuolatinės srovės maitinimo šaltinio aprašymas | Jokia funkcija nėra ribojama. |