0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.
Apple
Ubiquiti

Ubiquiti logo

2005 metais buvo įkurta Ubiquiti Networks amerikiečių įmonė. Įmonės produktų pasiūloje  pagrindinai yra belaidžiai įrengimai ypač skirti mažoms ir vidutinio dydžio įmonėms.

 

Pagrindiniu Ubiquiti įmonės tikslu yra skaitmeninės prarajos sumažinimas statant komunikacinius tinklus visame pasaulyje. Pirmaujančios įrengimų serijos  airMAX ™, Unifi ™, airFiber ™, airVision ™, MFI ™ ir EdgeMAX ™ tai inovacinių sprendimų su naujoviška technologija ir patrauklia kaina sujungimas. Visi šie elemantai sudaro puikią vartotojų paramą dėl trugdymo ryšyje pašalinimo.


Ubiquiti tai universalūs sprendimai pagal atvirą architektūrą. Pažangios operacinės sistemos Air OS panaudojimas leidžia pilnai panaudoti tokio pobūdžio įrengimus. Tai yra router, switch, bridge, point-to-point stotis, point-to-multiple-point stotis, ir taip pat CCTV sistemas.

 

Ubiquiti įmonės įrengimai turi daug unikalių funkcijų, tokių kaip pralaidumo valdymo reguliavimas (duomenų ėmimo/siuntimo), PPPoE klientas, kanalo pločio reguliavimas (5/10/20 MHz) ir QoS paslaugos 802.11e kokybei. Įdomiu įrengimų funkcionavimu taip pat yra Software Development Kit (SDK), kuris sudaro sąlygas programiniu būdu modifikuoti ir pritaikyti įrengimus konkretiems poreikiams.

 

Išsiskirtinėmis savybėmis šios naujos amerikietiškos markės yra ekstravagantiška išvaizda, agresyvus stiprius marketingas, fenomenali kokybė bei atrakcinė kaina. Ubiquiti produktai yra laikomi stabiliais įrengimais, jie pasižymi labai geriu diapazonu, kuris tenkina labiausiai reiklių vartotojų lūkesčius.

 

Populiarausi produktai tai:

- Ubiquiti UniFI –  paprastas naudoti Acess Point veikiantis 2,4 MHz dažnių juostoje,
- Ubiquiti NanoBridge M – apsauga nuo trugdymo, suprojektuota atsižvelgiant į išorinius sprendimus,
- Ubiquiti NanoStation – tai sprendimas skirtas kompleksinių radijo tiltų statymui,
- Ubiquiti AirCam – kompaktiška  IP kamera maitinama PoE (Power over Ethernet),
- Ubiquiti AirGrid – radijo sistema dirbanti 802.11 a/n standarte.

Išsirinkti produktai

Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai