Jūsų krepšelis
Produktai užsakymuose: 0Suma: 0,00 €
Produktai užklausoje: 0Suma: 0,00 €
Krovimas...
Reikalinga Jums pagalba ar patarimas?
Mūsų pardavimo skyrius suteiks Jums reikalingas informacijas:
+370 5 214 0652

E-mail
info at senetic dot lt


Symantec logo

Tai 80 metais įkurta įmonė, kuri užsiima kompiuterinės programinės įrangos saugumu ir duomenų valdymu. Ši tarptautinė įmonė savo karierą IT srityje pradėjo nuo tekstų editoriaus ir Q&A duomenų bazės sukūrimo, kad vėliau užsiimti developerių paketais ir baigti antivirusinės programinės įrangos ir  įrankių, kurios bendras pavadinimas Norton paketų parengimu.

 

Symantec tai tinklo komunikacijos apsaugos programinės įrangos, internetinių komunikatorių, turinio patikrinimo, žinučių archyvavimo, teisinio atitikimo ir taip pat antivirusinių ir spamo (nepageidaujamų laiškų) programų rinkoje pirmaujanti įmonė.

 

Markės žinomais produktais yra tokios kaip Backup Exec, Endpoint Protection ar Sistema Recovery programinės įrangos.

 

Backup Exec tai programa, kuri leidžia sėkmingai archyvuoti duomenis paprastame diskas-diskas-juosta modelyje. Aplikacija suteikia duomenų apsaugos failų serveruose, serveruose SQL Serveris bei Microsoft Exchange galimybę. Dėka Granul Recovery Technology technologijos (greito duomenų sugrąžinimo technologija) yra galimybė greitai ir be problemų atgauti duomenis: asmeniškos žinutės el. pašte arba paskirių vartotojų atributus ir savybes.

 

Endpoint Protection tai integruotas dėl duomenų saugumo įmonėse panaudojimo sprendimas. Dėka antivirusinės programinės įrangos funkcionalumo su aplikacijos kontrolės įrankiais bei tinklo užtvarų sujungimo yra visiškai naudingu apsaugos agentu valdomu pavienine valdymo konsole.

 

Recovery sistema tai programinė įranga skirta Windows sistemos gražinimui, kuri bendradarbiauja su kitais sprendimais dėl saugumo ir Symantec įmonės valdymo. Programa leidžia automatizuoti  pakrikusių back sistemų valdymą, ir taip pat teikia serverio arba kompiutero sugedimo atveju duomenų grąžinimo galimybę. Naudojant programinę įrangą administratoriai turi automatinio kopiavimo  sistemos grąžinimo punktus į nuotolinius FTP serverius.

 

Išpardavimas
Jums reikia įrangos ir vakar dienai arba turite labai ribotą biudžetą? Pasižiūrėkite, ką išparduodame šiuo metu.
Ar turite klausimų?
Paskambinkite arba parašykite:

+370 5 214 0652
info at senetic dot lt
Aktualios akcijos:
-20%
-59%
-14%
Klaidingas el.pašto adresas.
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir visada pirmi gaukite mūsų pasiūlymus ir naujienas
Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai