Ši svetainė naudoja slapukus, sužinokite daugiau
Lietuva (pakeisti)
Paruošėme Jums sabo parduotuvę Jūsų kalba ir valiuta
Pasirinkite savo lokalizaciją:
  0
  Užklausa
  0,00 €
  0
  Krepšelis
  0,00 €
  Krovimas...
  Krovimas...
  Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
  Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!


  Symantec logo

  Tai 80 metais įkurta įmonė, kuri užsiima kompiuterinės programinės įrangos saugumu ir duomenų valdymu. Ši tarptautinė įmonė savo karierą IT srityje pradėjo nuo tekstų editoriaus ir Q&A duomenų bazės sukūrimo, kad vėliau užsiimti developerių paketais ir baigti antivirusinės programinės įrangos ir  įrankių, kurios bendras pavadinimas Norton paketų parengimu.

   

  Symantec tai tinklo komunikacijos apsaugos programinės įrangos, internetinių komunikatorių, turinio patikrinimo, žinučių archyvavimo, teisinio atitikimo ir taip pat antivirusinių ir spamo (nepageidaujamų laiškų) programų rinkoje pirmaujanti įmonė.

   

  Markės žinomais produktais yra tokios kaip Backup Exec, Endpoint Protection ar Sistema Recovery programinės įrangos.

   

  Backup Exec tai programa, kuri leidžia sėkmingai archyvuoti duomenis paprastame diskas-diskas-juosta modelyje. Aplikacija suteikia duomenų apsaugos failų serveruose, serveruose SQL Serveris bei Microsoft Exchange galimybę. Dėka Granul Recovery Technology technologijos (greito duomenų sugrąžinimo technologija) yra galimybė greitai ir be problemų atgauti duomenis: asmeniškos žinutės el. pašte arba paskirių vartotojų atributus ir savybes.

   

  Endpoint Protection tai integruotas dėl duomenų saugumo įmonėse panaudojimo sprendimas. Dėka antivirusinės programinės įrangos funkcionalumo su aplikacijos kontrolės įrankiais bei tinklo užtvarų sujungimo yra visiškai naudingu apsaugos agentu valdomu pavienine valdymo konsole.

   

  Recovery sistema tai programinė įranga skirta Windows sistemos gražinimui, kuri bendradarbiauja su kitais sprendimais dėl saugumo ir Symantec įmonės valdymo. Programa leidžia automatizuoti  pakrikusių back sistemų valdymą, ir taip pat teikia serverio arba kompiutero sugedimo atveju duomenų grąžinimo galimybę. Naudojant programinę įrangą administratoriai turi automatinio kopiavimo  sistemos grąžinimo punktus į nuotolinius FTP serverius.

   

  Aktualios akcijos:
  -66%
  Palaikykime ryšį!
  Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

  Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

  Klaidingas el.pašto adresas.
  Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
  Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
  Ačiū!
  Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
  Partneriai
  Mokėjimo būdai
  Siuntimo būdai