0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.
Red Hat


Red Hat logo

Red Hat tai įkurta 1993 metais amerikiečių informatikos įmonė. Žinoma yra iš pirmaeilio produkto, linukso, Red Hat Linux platinimo įmonė taip pat remia laisvą programinę įrangą, angažuodamasi į  Fedoro sistemos vystymasi.

 

Red Hat Linux tai seniausias Linuxo platintojas. Savo populiarumą pasiekė dėka konfigūracinių įrankių, kurie leido pradedantiems vartotojams optimaliai valdyti sistemą, o RPM paketų aptarnavimas, žymiai palengvino programinės įrangos instaliavimą. Paskutinė prieinama sistemos versija buvo pažymeta 9 numeriu. Vėliau sistema buvo padalinta į dvi šakas: nekomercine vadinamą Fedore ir komercine Red Hat Enterprise Linux. Sistemos grindžiamos pagal GNOME grafinę aplinką.

 

Ši sistema dažniausiai yra panaudojama sistemose atsakingose už spausdinimo, pašto, duomenų bazių serverius, ir taip pat darbo stotyse ar sistemose atsakingose už judesių valdymą tinkle.

 

Darbo stabilumas kokį siūlo sistema buvo greitai pastebėtas ir panaudotas dinamiškai besivystančioje internetinėje rinkoje. Daugelis platformų ir gausių tinklo protokolų, greitas aptarnavimas sudaro daugelio operacinių įvairių įmonių sistemų  veiklią ir pajėgią integraciją.

 

2003 metais į rinką įėjęs Red Hat Enterprise Linux yra pilnai komerciniu Linuxo platintoju. Enterprise versija prieš įeinant  į rinką perėjo daug platesnius efektyvumo testus veikimo atžvilgiu, ir taip pat tikrino daug tiksliau veiksmų taisyklingumą sistemos darbo metu. Sistema yra keliose kalbų versijose. Visos šiuo metu prieinamos sistemos versijos yra nuolat atnaujinamos ir prieinamos dėka Red Hat Network. Kiekvienas sistemos vartotojas, turintis aktualų subskribavimą gali naudotis pasirinkta sistemos versija  su pilna efektyvaus ir taisyklingo veikimo garantija. Komercinė Red Hat  sistemos parama galima yra 3 pagrindiniuose paketuose: Basic, Standard bei Premium.

 

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner