0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco 10GBASE-SR X2 Module tinklo medijos keitiklis 10000 Mbit/ai 850 nm

EAN: 4053162231139
Part number: X2-10GB-SR
SKU: 1060335
1620,00 € neto
1992,60 € bruto
Nėra sandėlyje
Mokėjimo būdai
Pristatymo būdai

Cisco 10GBASE-SR X2 Module tinklo medijos keitiklis 10000 Mbit/ai 850 nm

EAN:

4053162231139

Part number:

X2-10GB-SR

SKU: 1060335
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Mes randame optimalų sprendimą jūsų verslui. Mūsų pardavimų ir išankstinių pardavimų specialistai kasdien parenka produktus ir paslaugas savo klientams.
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojame, kad įranga bus pristatyta laiku, kad ir kur būtumėte. Bendradarbiaujame su pasauliniais partneriais, kad užtikrintume optimalią logistiką.
Garantuojama įgyvendinimo parama
Siūlome pagalbą įgyvendinant sprendimus jūsų versle. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda efektyviai valdyti jūsų infrastruktūrą.
Klientas - svarbiausia
Mūsų RMA ekspertai greitai ir efektyviai nagrinėja skundus ir keičia įrangą, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.
Aprašymas
Cisco 10GBASE-SR X2 Module. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 10000 Mbit/ai, Kabelių technologija: 10000BASE-SR. Ryšio technologija: Vielinis. Maksimalus perdavimo atstumas: 300 m, Bangos ilgis: 850 nm. Patikimumo pramonės standartai: IEEE 802.3ae. Energijos suvartojimas: 4 W
Specifikacija
Tinklas
Didžiausias duomenų perdavimo greitis  Didžiausias duomenų perdavimo greitis
10000 Mbit/ai
išplėsti aprašymą
Kabelių technologija  Kabelių technologija
10000BASE-SR
išplėsti aprašymą
Ryšys
Ryšio technologija  Ryšio technologija
Vielinis
išplėsti aprašymą
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas  Maksimalus perdavimo atstumas
300 m
išplėsti aprašymą
Bangos ilgis  Bangos ilgis
850 nm
išplėsti aprašymą
Konstrukcija
Patikimumo pramonės standartai  Patikimumo pramonės standartai
IEEE 802.3ae
išplėsti aprašymą
Energijos valdymas
Energijos suvartojimas  Energijos suvartojimas
4 W
išplėsti aprašymą
Valdymo funkcijos
Pakeitimas neišjungus 
Taip
išplėsti aprašymą
Svoris ir matmenys
Svoris  Svoris
300 g
išplėsti aprašymą
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT)  Darbo temperatūros diapazonas (TT)
0 - 70 °C
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)  Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)
-40 - 85 °C
išplėsti aprašymą
Kitos savybės
Matmenys (WxDxH)  Matmenys (WxDxH)
36 x 91 x 13,46 mm
išplėsti aprašymą
Sąsaja  Sąsaja
x2
išplėsti aprašymą
Pluošto tipas 
MMF
išplėsti aprašymą

Išsirinkti produktai

Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai