0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

X2-10GB-LR

Produkto pavadinimas: Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF tinklo medijos keitiklis 10000 Mbit/ai 1310 nm
EAN: 4053162156296
Part number: X2-10GB-LR
-55%
3719,78 € neto
1672,58 € neto
2023,82 € bruto
Nėra sandėlyje
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco 10GBASE-LR X2 Module for SMF tinklo medijos keitiklis 10000 Mbit/ai 1310 nm
Specifikacija
Tinklas
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 10000 Mbit/ai  
Kabelių technologija 10GBASE-LR  
Ryšys
Ryšio technologija Vielinis  
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 1310 nm  
Design
Patikimumo pramonės standartai IEEE 802.3ae  
Valdymo funkcijos
Hot-swap Taip  
Svoris ir matmenys
Svoris 300 g  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) 0 - 70 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 85 °C  
Kitos savybės
Siųstimo galia 0,5 - -8,2 dBmW  
Matmenys (WxDxH) 36 x 91 x 13,46 mm  
Sąsaja X2  
Veikimo temperatūros norma (T-T) 32 - 158 °F  
Pluošto tipas SMF  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner