OK
0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR, 25 Gbps, Multi Mode, 100m

EAN: 810010077004
Part number: UACC-OM-SFP28-SR
SKU: 1684383
45,48 € neto
55,94 € bruto
Prieinamumas:
11-20  vnt.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Pristatymas kurjeriu
nuo:  7,16 €
Apskaičiuokite pristatymo kainą
Pristatymas nuo: 2024 m. kovas 8 d., penktadienis
Mokėjimo būdai
Pristatymo būdai

Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR, 25 Gbps, Multi Mode, 100m

EAN:

810010077004

Part number:

UACC-OM-SFP28-SR

SKU: 1684383
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Mes randame optimalų sprendimą jūsų verslui. Mūsų pardavimų ir išankstinių pardavimų specialistai kasdien parenka produktus ir paslaugas savo klientams.
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojame, kad įranga bus pristatyta laiku, kad ir kur būtumėte. Bendradarbiaujame su pasauliniais partneriais, kad užtikrintume optimalią logistiką.
Garantuojama įgyvendinimo parama
Siūlome pagalbą įgyvendinant sprendimus jūsų versle. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda efektyviai valdyti jūsų infrastruktūrą.
Klientas - svarbiausia
Mūsų RMA ekspertai greitai ir efektyviai nagrinėja skundus ir keičia įrangą, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.
Aprašymas
Ubiquiti UACC-OM-SFP28-SR. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 25000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP28. Energijos suvartojimas: 0,8 W
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP siųstuvo-imtuvo tipas 
Optinis pluoštas
išplėsti aprašymą
Didžiausias duomenų perdavimo greitis  Didžiausias duomenų perdavimo greitis
25000 Mbit/ai
išplėsti aprašymą
Sąsajos tipas 
SFP28
išplėsti aprašymą
Šviesolaidžio optinė jungtis  Šviesolaidžio optinė jungtis
LC
išplėsti aprašymą
Maksimalus perdavimo atstumas  Maksimalus perdavimo atstumas
100 m
išplėsti aprašymą
Tx bangų ilgis (maks.) 
850 nm
išplėsti aprašymą
Rx bangų ilgis (maks.) 
850 nm
išplėsti aprašymą
Energijos valdymas
Energijos suvartojimas  Energijos suvartojimas
0,8 W
išplėsti aprašymą
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT)  Darbo temperatūros diapazonas (TT)
0 - 70 °C
išplėsti aprašymą
Logistikos duomenys
Darniosios sistemos (DS) kodas 
85369010
išplėsti aprašymą
Išsirinkti produktai
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai