0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco OC-12/STM-4 SFP tinklo medijos keitiklis 1310 nm

EAN: 746320890845
Part number: SFP-OC12-LR1=
SKU: 1059806
2817,25 € neto
3465,22 € bruto
Nėra sandėlyje
Mokėjimo būdai
Pristatymo būdai

Cisco OC-12/STM-4 SFP tinklo medijos keitiklis 1310 nm

EAN:

746320890845

Part number:

SFP-OC12-LR1=

SKU: 1059806
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Mes randame optimalų sprendimą jūsų verslui. Mūsų pardavimų ir išankstinių pardavimų specialistai kasdien parenka produktus ir paslaugas savo klientams.
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojame, kad įranga bus pristatyta laiku, kad ir kur būtumėte. Bendradarbiaujame su pasauliniais partneriais, kad užtikrintume optimalią logistiką.
Garantuojama įgyvendinimo parama
Siūlome pagalbą įgyvendinant sprendimus jūsų versle. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda efektyviai valdyti jūsų infrastruktūrą.
Klientas - svarbiausia
Mūsų RMA ekspertai greitai ir efektyviai nagrinėja skundus ir keičia įrangą, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.
Aprašymas
Cisco OC-12/STM-4 SFP. Kabelių technologija: OC-12/STM-4. Ryšio technologija: Vielinis. Maksimalus perdavimo atstumas: 40000 m, Bangos ilgis: 1310 nm. Sąsaja: SFP, Jungtis(ys): LC
Specifikacija
Tinklas
Kabelių technologija  Kabelių technologija
OC-12/STM-4
išplėsti aprašymą
Ryšys
Ryšio technologija  Ryšio technologija
Vielinis
išplėsti aprašymą
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas  Maksimalus perdavimo atstumas
40000 m
išplėsti aprašymą
Bangos ilgis  Bangos ilgis
1310 nm
išplėsti aprašymą
Valdymo funkcijos
„Plug and Play“ funkcija  „Plug and Play“ funkcija
Taip
išplėsti aprašymą
Kitos savybės
Jungtis(ys) 
LC
išplėsti aprašymą
Sąsaja  Sąsaja
SFP
išplėsti aprašymą
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai