0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

SFP-10G-ZR-S

Produkto pavadinimas: Cisco SFP-10G-ZR-S tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai SFP+ 1550 nm
EAN: -
Part number: SFP-10G-ZR-S
-55%
9712,20 € neto
4337,65 € neto
5248,56 € bruto
Nėra sandėlyje
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco SFP-10G-ZR-S tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai SFP+ 1550 nm
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP transceiver type Optinis pluoštas  
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 10000 Mbit/ai  
Sąsajos tipas SFP+  
Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas Taip  
Fiber cable diameters supported 9/125 µm  
SFP siųstuvo-imtuvo standartas ZR  
Maksimalus perdavimo atstumas 80000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 1550 nm  
Tx power (max) 4 dBmW  
Rx power (min) 24 dBmW  
Rx power (max) -7 dBmW  
Savybės
Hot-swap Taip  
Sertifikavimas MSA  
Energijos valdymas
Energijos suvartojimas 1,5 W  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) 0 - 70 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 85 °C  
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 10 - 80%  
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 10 - 85%  
Svoris ir matmenys
Plotis 13,4 mm  
Ilgis 56,5 mm  
Aukštis 8,5 mm  
Svoris 75 g  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner