0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

SFP-10G-SR

Produkto pavadinimas: Cisco SFP-10G-SR tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai SFP+ 850 nm
EAN: 4053162080300
-60%
853,71 € neto
342,95 € neto
414,97 € bruto
Nėra sandėlyje
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco SFP-10G-SR tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai SFP+ 850 nm
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP transceiver type Optinis pluoštas  
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 10000 Mbit/ai  
Sąsajos tipas SFP+  
Palaikomas daugiarežimis pluoštas (MMF) Taip  
Fiber optic connector LC  
SFP siųstuvo-imtuvo standartas SR  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 850 nm  
Savybės
Plug and Play Taip  
Hot-swap Taip  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner