0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco SFP-10G-BXD-I= tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai SFP+ 1330 nm

EAN: 882658643835
Part number: SFP-10G-BXD-I=
SKU: 1039225
3638,51 € neto
4475,37 € bruto
Nėra sandėlyje
Mokėjimo būdai
Pristatymo būdai

Cisco SFP-10G-BXD-I= tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai SFP+ 1330 nm

EAN:

882658643835

Part number:

SFP-10G-BXD-I=

SKU: 1039225

> SFP+ Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai

> Bangos ilgis: 1330 nm

> Hot-Plug palaikymas

Idealūs sprendimai jūsų verslui
Mes randame optimalų sprendimą jūsų verslui. Mūsų pardavimų ir išankstinių pardavimų specialistai kasdien parenka produktus ir paslaugas savo klientams.
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojame, kad įranga bus pristatyta laiku, kad ir kur būtumėte. Bendradarbiaujame su pasauliniais partneriais, kad užtikrintume optimalią logistiką.
Garantuojama įgyvendinimo parama
Siūlome pagalbą įgyvendinant sprendimus jūsų versle. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda efektyviai valdyti jūsų infrastruktūrą.
Klientas - svarbiausia
Mūsų RMA ekspertai greitai ir efektyviai nagrinėja skundus ir keičia įrangą, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.
Aprašymas
Cisco SFP-10G-BXD-I=. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 10000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP+. Sertifikavimas: MSA. Plotis: 13,4 mm, Ilgis: 56,5 mm, Aukštis: 8,5 mm. Produktų skaičius pakuotėje: 1 vnt
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP siųstuvo-imtuvo tipas 
Optinis pluoštas
išplėsti aprašymą
Didžiausias duomenų perdavimo greitis  Didžiausias duomenų perdavimo greitis
10000 Mbit/ai
išplėsti aprašymą
Sąsajos tipas 
SFP+
išplėsti aprašymą
Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas 
Taip
išplėsti aprašymą
Šviesolaidžio optinė jungtis  Šviesolaidžio optinė jungtis
LC
išplėsti aprašymą
Palaikomi šviesolaidžio skersmenys 
9/125 µm
išplėsti aprašymą
SFP siųstuvo-imtuvo standartas 
BX
išplėsti aprašymą
Maksimalus perdavimo atstumas  Maksimalus perdavimo atstumas
10000 m
išplėsti aprašymą
Bangos ilgis  Bangos ilgis
1330 nm
išplėsti aprašymą
Tinklo standartai  Tinklo standartai
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
išplėsti aprašymą
Kabelių technologija  Kabelių technologija
10GBASE-BXD
išplėsti aprašymą
Auto MDI/MDI-X  Auto MDI/MDI-X
Taip
išplėsti aprašymą
Savybės
Hot-Plug palaikymas  Hot-Plug palaikymas
Taip
išplėsti aprašymą
Sertifikavimas 
MSA
išplėsti aprašymą
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT)  Darbo temperatūros diapazonas (TT)
-40 - 85 °C
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)  Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)
-40 - 85 °C
išplėsti aprašymą
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 
0 - 95%
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 
0 - 95%
išplėsti aprašymą
Svoris ir matmenys
Plotis  Plotis
13,4 mm
išplėsti aprašymą
Ilgis  Ilgis
56,5 mm
išplėsti aprašymą
Aukštis  Aukštis
8,5 mm
išplėsti aprašymą
Pakuotės duomenys
Produktų skaičius pakuotėje  Produktų skaičius pakuotėje
1 vnt
išplėsti aprašymą
Logistikos duomenys
Darniosios sistemos (DS) kodas 
85369010
išplėsti aprašymą
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai