Huawei Gateway S380-L4P1T, 1*GE WAN, 4*GE LAN(PoE+, 50W)
Numatomą pristatymo laiką pateikia vežėjai. Tai leidžia nustatyti numatomą datą, kada jūsų užsakymas pasieks jus.
Pasirinkti reikiamą gaminį
> Valdomas Web pagrįstas valdymas
> Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 4
> Adreso lentelės dydis: 2000 įrašai Perjungimo pajėgumas: 8 Gbit/s
> 1U Stovo montavimas
> AC Maitinimas per Eternetą (PoE)
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojama įgyvendinimo parama
Klientas - svarbiausia
Aprašymas
Apžvalga
| Prekė | Detalės |
|---|---|
| apibūdinimas | S380-L4P1T, 1 * GE WAN, 4 * GE LAN (PoE+, 50 W) |
| Dalies numeris | 98012178 |
| Modelis | S380-L4P1T |
| Pirmoji palaikoma versija | V600R022C10 |
Komponentai

1 | DEBESIS indikatorius | 2 | SYS indikatorius |
3 | Vienas RST mygtukas PASTEBĖTI: Norėdami atkurti gamyklinius nustatymus ir atkurti įrenginį, palaikykite nuspaudę mygtuką bent 6 sekundes. Norėdami iš naujo nustatyti įrenginį, paspauskite mygtuką. Nustačius įrenginį iš naujo, paslauga bus nutraukta. Būkite atsargūs, kai paspausite mygtuką. | 4 | Trys GE PoE+ LAN elektros prievadai |
5 | Vienas GE PoE+ LAN/WAN elektros prievadas | 6 | Vienas GE WAN elektros prievadas |
7 | Uosto indikatorius | 8 | Prievado indikatoriaus būsenos jungiklio mygtukas PASTABA: Prievado būsena: prievado indikatorius rodo prievado duomenų perdavimo būseną. PoE būsena: prievado indikatorius rodo prievado PoE būseną. |
9 | Maitinimo adapterio lizdas PASTABA: Naudokite kartu su įrenginiu pateiktą maitinimo adapterį (56 V 1,07 A). | 10 | Įžeminimo varžtas |
Uostai
| Uostas | Jungties tipas | apibūdinimas | Galimi komponentai |
|---|---|---|---|
| GE PoE+ LAN elektros prievadas | RJ45 | GE PoE+ LAN elektros prievadas siunčia ir priima LAN paslaugų duomenis 10/100/1000 Mbit/s greičiu. Prievadas palaiko PoE funkciją. | Ethernet kabelis |
| GE WAN elektros prievadas | RJ45 | GE WAN elektrinis prievadas siunčia ir priima WAN paslaugų duomenis 10/100/1000 Mbit/s greičiu. | Ethernet kabelis |
| GE PoE+ LAN/WAN elektros prievadas | RJ45 | GE PoE+ LAN/WAN elektros prievadas siunčia ir priima LAN arba WAN paslaugų duomenis 10/100/1000 Mbit/s greičiu. Prievadas palaiko PoE funkciją. | Ethernet kabelis |
Indikatoriai ir mygtukai
Rodiklis | vardas | Spalva | Būsena | apibūdinimas |
|---|---|---|---|---|
SYS | Sistemos būsenos indikatorius | - | Išjungta | Sistema neveikia arba yra atstatymo būsenoje. |
Žalias | Greitai mirksi | Sistema yra įjungto įkrovimo arba paleidimo iš naujo būsenoje. | ||
Žalias | Lėtas mirksėjimas | Sistema veikia normaliai. | ||
Žalias | Nuolatinis | Sistemos paleidimo paruošimo etape SYS indikatorius nuolat šviečia žaliai, o tai trunka ne ilgiau kaip 15 sekundžių. | ||
Raudona | Nuolatinis | Įrenginio negalima paleisti arba sugedęs maitinimo šaltinis. | ||
Debesis | Debesų indikatorius | - | Išjungta | Įrenginys nėra debesų valdymo būsenoje. |
Mėlyna | Greitai mirksi | Įrenginys jungiasi prie debesies. | ||
Mėlyna | Lėtas mirksėjimas | Įrenginys yra debesų valdymo būsenoje. | ||
Mėlyna | Nuolatinis | Tinklas prijungtas, o WAN prievadas gauna IP adresą. PASTABA: Ši funkcija galima V600R023C00 ir vėlesnėse versijose. | ||
- | Prievado indikatorius (prievado būsena) | - | Išjungta | Prievadas neprijungtas arba buvo išjungtas. |
Žalias | Nuolatinis | Uoste sukurtas ryšys. PASTABA: Įrenginio paleidimo metu visi prievado indikatoriai pastoviai šviečia žaliai maždaug 2 sekundes, o tada užgęsta, o tai rodo, kad paslaugos inicijavimas baigtas. | ||
Žalias | Mirksi | Prievadas siunčia arba gauna duomenis. | ||
Prievado indikatorius (PoE būsena) | - | Išjungta | Prievadas neteikia PoE maitinimo. | |
Žalias | Nuolatinis | Prievadas tiekia maitinimą prijungtam PD. | ||
Žalias | Mirksi | Įrenginio PoE galia yra nepakankama, o prievadas negali tiekti maitinimo PD. |
Maitinimo sistema
Įrenginys naudoja maitinimo adapterį, pateiktą kartu su įrenginiu, kad maitintų įrenginį ir prijungtą PD. Maitinimo adapteris gali tiekti 50 W PoE maitinimą, kuris užtikrina visišką PoE maitinimą 3 prievaduose pagal 802.3af arba 1 prievaduose pagal 802.3at.
Šilumos išsklaidymo sistema
Prietaisas neturi ventiliatorių ir naudoja natūralų šilumos išsklaidymą.
Techninės specifikacijos
| Prekė | Specifikacija |
|---|---|
| Matmenys be pakuotės (A x P x G) [mm (in.)] | Pagrindiniai matmenys (išskyrus iš korpuso išsikišusias dalis): 35,0 mm x 210,0 mm x 130,0 mm (1,38 colio x 8,27 colio x 5,12 colio) Didžiausi matmenys (gylis yra atstumas nuo priekinio skydelio prievadų iki dalių, išsikišusių iš galinio skydelio): 35,0 mm x 210,0 mm x 136,3 mm (1,38 x 8,27 x 5,37 colio) |
| Matmenys su pakuote (A x P x G) [mm (in.)] | 90,0 mm x 285,0 mm x 180,0 mm (3,54 x 11,22 x 7,09 col.) |
| Važiuoklės aukštis [U] | 0,8 U |
| Važiuoklės medžiaga | Metalas |
| Svoris be pakuotės [kg (lb)] | 0,9 kg (1,98 svaro) |
| Svoris su pakuote [kg (lb)] | 1,1 kg (2,43 svaro) |
| Tipiškas energijos suvartojimas [W] | 7,19 W |
| Tipinis šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 24,5 BTU/val |
| Didžiausias energijos suvartojimas [W] | 61,65 W (PoE: 50 W) |
| Maksimalus šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 210,4 BTU/val |
| Statinis energijos suvartojimas [W] | 4,54 W |
| MTBF [metai] | 75,89 metų |
| MTTR [valandos] | 2 valandos |
| Prieinamumas | > 0,99999 |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinė galia) [dB(A)] | Be triukšmo (be ventiliatorių), < 30 |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinis slėgis) [dB(A)] | Be triukšmo (be ventiliatorių), < 20 |
| Kortelių lizdų skaičius | 0 |
| Maitinimo lizdų skaičius | 0 |
| Ventiliatorių modulių skaičius | 0 |
| Uplink prievadai | 1 x GE WAN |
| Žemyninės nuorodos prievadai | 1 x GE WAN, 4 x GE LAN (50 W PoE+) |
| Perteklinis maitinimo šaltinis | Nepalaikomas |
| Ilgalaikė darbo temperatūra [°C(°F)] | nuo 0°C iki 40°C (32°F iki 104°F) 0-1800 m (0-5906 pėdų) aukštyje |
| Darbinės temperatūros kitimo greičio apribojimas [°C(°F)] | Kai aukštis yra 1800–5000 m (5906–16404 pėdų), aukščiausia darbinė temperatūra sumažėja 1 °C (1,8 °F) kiekvieną kartą, kai aukštis padidėja 220 m (722 pėdų). |
| Laikymo temperatūra [°C(°F)] | –40°C iki +70°C (-40°F iki +158°F) |
| Ilgalaikė santykinė oro drėgmė [RH] | Nuo 5 % RH iki 95 % RH (nekondensuojantis) |
| Ilgalaikis darbinis aukštis [m(ft.)] | 0–5000 m (0–16404 pėdų) |
| Saugojimo aukštis [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 pėdų) |
| Maitinimo režimas | Maitinimo adapteris |
| Nominali įėjimo įtampa [V] | Maitinimo adapterio įėjimas: 100–240 V AC; 50/60 Hz Maitinimo adapterio išėjimas: 56 V DC |
| Įvesties įtampos diapazonas [V] | Maitinimo adapterio įėjimas: 90–290 V AC; 47–63 Hz |
| Didžiausia įvesties srovė [A] | 1.07 A |
| Atmintis | DDR4: 512 MB |
| Flash atmintis | NAND Flash: 512 MB |
| Sandėliavimas | - |
| Konsolės prievadas | Nepalaikomas |
| Eth valdymo prievadas | LAN prievadas |
| USB | Nepalaikomas |
| RTC | Nepalaikomas |
| RPS įvestis | Nepalaikomas |
| Aptarnavimo prievado apsauga nuo viršįtampių [kV] | Bendrasis režimas: ±4 kV |
| Maitinimo šaltinio apsauga nuo viršįtampių [kV] | Maitinimo adapteris: ±6 kV diferencialiniu režimu ir ±6 kV bendruoju režimu |
| Apsaugos nuo patekimo lygis (atsparus dulkėms / vandeniui) | IP20 |
| Ventiliatorių tipai | Nė vienas |
| Šilumos išsklaidymo režimas | Natūralus šilumos išsiskyrimas |
| Oro srauto kryptis | - |
| PoE | Palaikoma |
| Sertifikavimas | EMC sertifikatas Saugos sertifikatas Gamybos sertifikavimas |