Huawei Switch S310-24P4S (24*GE ports, 4*GE SFP ports, PoE+, AC power)
Numatomą pristatymo laiką pateikia vežėjai. Tai leidžia nustatyti numatomą datą, kada jūsų užsakymas pasieks jus.
Pasirinkti reikiamą gaminį
> Valdomas L3
> Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas
> Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 24
> Adreso lentelės dydis: 16000 įrašai Perjungimo pajėgumas: 56 Gbit/s
> 1U Stovo montavimas
> AC Pridėtas maitinimo šaltinis Maitinimas per Eternetą (PoE)
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojama įgyvendinimo parama
Klientas - svarbiausia
Aprašymas
Ženkite į lengvo ir spartaus ryšio pasaulį su Huawei Switch S310-24P4S – tikru tinklo inžinerijos šedevru, pritaikytu verslo operacijoms pakelti. Šiame moderniame jungiklyje yra 24 Gigabit Ethernet prievadai ir 4 papildomi Gigabit Ethernet SFP prievadai, užtikrinantys vientisą didelės talpos laidinių jungčių derinį, kad atitiktų griežtus augančių įmonių poreikius.
S310-24P4S atspindi „Huawei“ atsidavimą integruoti didelį našumą su sudėtingomis energiją taupančiomis technologijomis. Jis atitinka tvarios pažangos etosą ir gali pasigirti energijos vartojimo efektyvumo eterneto (EEE) galimybėmis, kurios padeda sumažinti energijos suvartojimą nepakenkiant tinklo srauto kokybei ir greičiui. „Huawei“ įsipareigojimas kurti ekologiškesnę ateitį užtikrina, kad jūsų įmonei būtų naudingos mažesnės veiklos sąnaudos ir mažesnis poveikis aplinkai.
Patikimumas yra Huawei S310-24P4S kertinis akmuo. Jame yra patikimi saugos protokolai ir tinklo valdymo funkcijos, sukurtos saugiai ir stabiliai tinklo aplinkai užtikrinti. Sumanus audrų valdymas, kilpų prevencija ir patogi valdymo sąsaja užtikrina maksimalų tinklo veikimo laiką, leidžiantį sutelkti dėmesį į strategines verslo iniciatyvas ir užtikrinti, kad jūsų tinklo infrastruktūra yra tvirta ir saugi.
Lankstumas apibrėžia S310-24P4S branduolį, kuriame yra SFP prievadai, paruošti šviesolaidiniam išplėtimui. Šis lankstumas yra labai svarbus įmonėms, kurios numato augimą ir kurioms reikalingas tinklas, kuris galėtų atitinkamai plėstis. „Huawei S310-24P4S“ sukurtas taip, kad augtų kartu su jūsų verslu, todėl jį galima lengvai atnaujinti ir plėsti nereikalaujant brangių kapitalinių remontų, todėl jūsų tinklas bus atsparus ateities iššūkiams.
S310-24P4S saugumui skiriamas neabejotinas dėmesys. Šiame jungiklyje „Huawei“ įdiegtos sudėtingos pažangios saugos funkcijos, kurios apsaugo jūsų tinklą nuo neteisėtos prieigos ir kibernetinių grėsmių. Ši iniciatyvi pozicija užtikrina, kad jūsų įmonės duomenų ir ryšio linijos išliks be kompromisų, sukuriant saugią ir atsparią tinklo infrastruktūrą.
Įmonėms, kurios ieško tinklo jungiklio, kuris įasmenintų efektyvumą, mastelį ir tvirtą saugumą, „Huawei S310-24P4S“ išsiskiria kaip idealus kandidatas. Kviečiame jus bendradarbiauti su mumis ir ištirti plačias šio išskirtinio jungiklio galimybes. Tegul „Huawei S310-24P4S“ yra jūsų tinklo pagrindas, suteikiantis jūsų verslui galimybę klestėti nuolat besikeičiančiame skaitmeniniame pasaulyje. Susisiekite su mumis šiandien ir perkelkite savo tinklo infrastruktūrą į naują ryšio ir efektyvumo erą.
Apžvalga
| Prekė | Detalės |
|---|---|
| apibūdinimas | S310-24P4S (24*10/100/1000BASE-T prievadai, 4*GE SFP prievadai, PoE+, kintamoji srovė) |
| Dalies numeris | 98012201 |
| Modelis | S310-24P4S |
| Pirmoji palaikoma versija | V600R022C10 |
Komponentai

1 | Vienas MODE mygtukas | 2 | Dvidešimt keturi 10/100/1000BASE-T PoE+ prievadai |
3 | Keturi 1000BASE-X prievadai | 4 | Vienas konsolės prievadas |
5 | Vienas PNP mygtukas PASTEBĖTI: Norėdami atkurti gamyklinius nustatymus ir atstatyti jungiklį, palaikykite nuspaudę mygtuką bent 6 sekundes. Norėdami iš naujo nustatyti jungiklį, paspauskite mygtuką. Atstačius jungiklį, paslauga bus nutraukta. Būkite atsargūs, kai paspausite PNP mygtuką. | 6 | Įžeminimo varžtas PASTABA: Jis naudojamas su įžeminimo kabeliu . |
7 | Jungiklis kintamosios srovės laido užrakinimo dirželiui PASTABA: Kintamosios srovės maitinimo laido fiksavimo dirželis nepristatomas kartu su jungikliu. | 8 | Kintamosios srovės lizdas PASTABA: Jis naudojamas su kintamosios srovės maitinimo kabeliu . |
Uostai
| Uostas | Jungties tipas | apibūdinimas | Galimi komponentai |
|---|---|---|---|
| 10/100/1000BASE-T PoE+ prievadas | RJ45 | 10/100/1000BASE-T PoE+ Ethernet elektros prievadas siunčia ir priima aptarnavimo duomenis 10/100/1000 Mbit/s greičiu. Prievadas palaiko PoE funkciją. | Ethernet kabelis |
| 1000BASE-X prievadas | SFP | 1000BASE-X prievadas gali siųsti ir priimti duomenis 1000 Mbit/s greičiu. |
|
| Konsolės prievadas | RJ45 | Konsolės prievadas yra prijungtas prie konsolės, kad būtų galima konfigūruoti vietoje. | Konsolės laidas |
Indikatoriai ir mygtukai

Nr. | Rodiklis | vardas | Spalva | Būsena | apibūdinimas |
|---|---|---|---|---|---|
1 | PWR | Maitinimo modulio indikatorius | - | Išjungta | Jungiklis yra išjungtas. |
Žalias | Nuolatinis | Maitinimas yra normalus. | |||
Geltona | Nuolatinis | Maitinimas yra nenormalus. | |||
2 | SYS | Sistemos būsenos indikatorius | - | Išjungta | Sistema neveikia. |
Žalias | Greitai mirksi | Sistema paleidžiama. | |||
Žalias | Nuolatinis | Sistemos paleidimo paruošimo fazės metu SYS indikatorius nuolat šviečia žaliai ir trunka ne ilgiau kaip 30 sekundžių. | |||
Žalias | Lėtas mirksėjimas | Sistema veikia normaliai. | |||
Raudona | Nuolatinis | Sistema neveikia normaliai po registracijos arba buvo sugeneruotas ventiliatoriaus arba temperatūros aliarmas. | |||
3 | PoE | PoE indikatorius | - | Išjungta | PoE režimas nepasirinktas. |
Žalias | Nuolatinis | Pasirinktas PoE režimas, o aptarnavimo prievado indikatoriai rodo kiekvieno prievado PoE būseną. | |||
4 | REŽIMAS | Režimo perjungimo mygtukas | - | - |
Jei nepaspausite MODE mygtuko per 45 sekundes, aptarnavimo prievado indikatoriai atsistatys į numatytąjį režimą. Tokiu atveju PoE indikatorius yra išjungtas. |
5 | - | Aptarnavimo prievado indikatorius | Aptarnavimo prievado indikatorių reikšmės įvairiais režimais skiriasi. Išsamiau žr. 4-54 lentelę . PASTABA: Jei įrenginio PCB plokštėje nutrūksta maitinimas, paskutinių keturių optinių prievadų indikatoriai įrenginio priekiniame skydelyje cikliškai mirksi žaliai 1 sekundės intervalu, o kiekvienas indikatorius šviečia 0,25 sekundės. | ||
6 | ID | ID indikatorius | - | Išjungta | ID indikatorius nenaudojamas (numatytoji būsena). |
Mėlyna | Nuolatinis | Indikatorius nurodo jungiklį, kurį reikia prižiūrėti. ID indikatorių galima įjungti arba išjungti nuotoliniu būdu, kad lauko inžinieriai galėtų rasti jungiklį, kurį reikia prižiūrėti. | |||
Rodymo rėžimas | Spalva | Būsena | apibūdinimas |
|---|---|---|---|
Numatytasis režimas | - | Išjungta | Prievadas neprijungtas arba buvo išjungtas. |
Žalias | Nuolatinis | Uoste sukurtas ryšys. | |
Žalias | Mirksi | Prievadas siunčia arba gauna duomenis. | |
PoE režimas | - | Išjungta | Prievadas neteikia maitinimo maitinamam įrenginiui (PD). |
Žalias | Nuolatinis | Prievadas tiekia maitinimą PD. | |
Žalias | Mirksi | Prie prievado prijungto PD galia viršija prievado galią arba prievade sukonfigūruotą galios slenkstį. Arba PD neatitinka IEEE standartų. |
Maitinimo sistema
Jungiklis turi įmontuotą kintamosios srovės maitinimo modulį ir nepalaiko prijungiamų maitinimo modulių. Integruotas maitinimo modulis gali tiekti 400 W PoE galią, kuri užtikrina visišką PoE maitinimą 24 prievaduose pagal 802.3af arba 13 prievadų pagal 802.3at.
Šilumos išsklaidymo sistema
Jungiklis turi du įmontuotus ventiliatorius priverstiniam oro aušinimui. Oras patenka iš kairės pusės ir priekinio skydelio, o ištraukiamas iš dešinės pusės.
Tinkamai dirbant normalioje temperatūroje įrenginys atitinka darbalaukio klasės triukšmo reikalavimus. Tačiau ventiliatoriaus greitis gali būti didelis ir triukšmas gali būti stiprus paleidžiant įrenginį.


Šis paveikslėlis rodo tik oro srauto kryptį, o ne tikrojo įrenginio.
Techninės specifikacijos
| Prekė | Specifikacija |
|---|---|
| Matmenys be pakuotės (A x P x G) [mm (in.)] | Pagrindiniai matmenys (išskyrus dalis, išsikišusias iš korpuso): 43,6 mm x 442,0 mm x 220,0 mm (1,72 x 17,4 colio x 8,66 colio) Didžiausi matmenys (gylis yra atstumas nuo priekinio skydelio prievadų iki dalių, išsikišusių iš galinio skydelio): 43,6 mm x 442,0 mm x 227,0 mm (1,72 x 17,4 colio x 8,94 colio) |
| Matmenys su pakuote (A x P x G) [mm (in.)] | 90,0 mm x 550,0 mm x 360,0 mm (3,54 x 21,65 x 14,17 col.) |
| Važiuoklės aukštis [U] | 1 U |
| Važiuoklės medžiaga | Metalas |
| Svoris be pakuotės [kg (lb)] | 2,92 kg (6,44 svaro) |
| Svoris su pakuote [kg (lb)] | 3,79 kg (8,36 svaro) |
| Tipiškas energijos suvartojimas [W] | 40,07 W |
| Tipinis šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 136,72 BTU/val |
| Didžiausias energijos suvartojimas [W] |
|
| Maksimalus šilumos išsklaidymas [BTU/val.] |
|
| Statinis energijos suvartojimas [W] | 30,82 W |
| MTBF [metai] | 60,18 metų |
| MTTR [valandos] | 2 valandos |
| Prieinamumas | > 0,99999 |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinė galia) [dB(A)] | 49,3 dB(A) |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinis slėgis) [dB(A)] | 37,3 dB(A) |
| Kortelių lizdų skaičius | 0 |
| Maitinimo lizdų skaičius | 0 |
| Ventiliatorių modulių skaičius | 2 |
| Uplink prievadai | 4 x GE SFP prievadai |
| Žemyninės nuorodos prievadai | 24 x 10/100/1000BASE-T prievadai (400 W, PoE+) |
| Perteklinis maitinimo šaltinis | Nepalaikomas |
| Ilgalaikė darbo temperatūra [°C(°F)] | -5°C iki +50°C (23°F iki 122°F) 0-1800 m (0-5905,44 pėdos) aukštyje |
| Darbinės temperatūros kitimo greičio apribojimas [°C(°F)] | Kai aukštis yra 1800–5000 m (5906–16404 pėdų), aukščiausia darbinė temperatūra sumažėja 1 °C (1,8 °F) kiekvieną kartą, kai aukštis padidėja 220 m (722 pėdų). Įrenginiai negali įsijungti, kai temperatūra yra žemesnė nei 0°C (32°F). |
| Laikymo temperatūra [°C(°F)] | –40°C iki +70°C (-40°F iki +158°F) |
| Ilgalaikė santykinė oro drėgmė [RH] | Nuo 5 % RH iki 95 % RH (nekondensuojantis) |
| Ilgalaikis darbinis aukštis [m(ft.)] | 0–5000 m (0–16404 pėdų) |
| Saugojimo aukštis [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 pėdų) |
| Maitinimo režimas | Įmontuota kintamoji srovė |
| Nominali įėjimo įtampa [V] |
|
| Įvesties įtampos diapazonas [V] |
|
| Didžiausia įvesties srovė [A] | 6 A |
| Atmintis | 2 GB |
| Flash atmintis | Fizinė vieta: 1 GB |
| Konsolės prievadas | RJ45 |
| Eth valdymo prievadas | Nepalaikomas |
| USB | Nepalaikomas |
| RTC | Nepalaikomas |
| RPS įvestis | Nepalaikomas |
| Aptarnavimo prievado apsauga nuo viršįtampių [kV] | Bendrasis režimas: ±7 kV |
| Maitinimo šaltinio apsauga nuo viršįtampių [kV] | Diferencialinis režimas: ±6 kV; bendras režimas: ±6 kV |
| Apsaugos nuo patekimo lygis (atsparus dulkėms / vandeniui) | IP20 |
| Ventiliatorių tipai | Įmontuotas |
| Šilumos išsklaidymo režimas | Oro aušinimas šilumai išsklaidyti, išmanus ventiliatoriaus greičio reguliavimas |
| Oro srauto kryptis | Oro įsiurbimas iš kairės ir priekio, oro ištraukimas iš dešinės |
| PoE | Palaikoma |
| Sertifikavimas | EMC sertifikatas Saugos sertifikatas Gamybos sertifikavimas |