HUAWEI eKit S220 Series S220-48T4X Valdomas L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Pilka
Numatomą pristatymo laiką pateikia vežėjai. Tai leidžia nustatyti numatomą datą, kada jūsų užsakymas pasieks jus.
Pasirinkti reikiamą gaminį
> Valdomas L2
> Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas Vietos nuostatų konfigūravimas (CLI)
> Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 48 Konsolės prievadas: RJ-45
> 10G parama
> Adreso lentelės dydis: 16000 įrašai Perjungimo pajėgumas: 176 Gbit/s
> Prieigos kontrolės sąrašas (ACL)
> 1U Stovo montavimas
> AC Pridėtas maitinimo šaltinis
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojama įgyvendinimo parama
Klientas - svarbiausia
Aprašymas
Pristatome tvirtą ir universalų „Huawei Switch S220-48T4X“ – didelės talpos tinklo jungiklį, sukurtą taip, kad atitiktų nuolat augančią patikimo ir spartaus tinklo ryšio paklausą. S220-48T4X modelis sukurtas taip, kad būtų išskirtinis tinklo pagrindas įmonėms, siekiančioms padidinti savo veiklos efektyvumą ir tinklo našumą.
„Huawei S220-48T4X“, aprūpintas 48 Gigabitų eterneto prievadais , siūlo daugybę įrenginių, todėl jis yra idealus pasirinkimas įmonėms, kurioms keliami dideli tinklo reikalavimai. Šie prievadai užtikrina greitą ir patikimą duomenų perdavimą, užtikrindami, kad visi prijungti įrenginiai naudos optimalų veikimą.
Be įspūdingo Gigabit prievadų skaičiaus, S220-48T4X gali pasigirti 4 10G SFP+ prievadais . Šie didelės spartos uplink prievadai puikiai tinka įmonėms, kurioms reikalingas greitas duomenų perdavimo greitis tokioms programoms kaip srautinis perdavimas, didelės apimties failų perkėlimas arba atsarginės duomenų kopijos. Tai yra ateičiai tinkamas sprendimas, kuris palaiko didėjančius pralaidumo poreikius.
„Huawei S220-48T4X“ yra ne tik didžiulis greitis; tai taip pat apie intelektualųjį tinklo valdymą. Su pažangiomis paslaugų kokybės (QoS) galimybėmis ir nuorodų sujungimo valdymo protokolu (LACP) užtikrinama, kad kritiniam tinklo srautui būtų teikiama pirmenybė ir kad duomenys tinkle tekėtų sklandžiai ir efektyviai.
Vienas iš pagrindinių „Huawei S220-48T4X“ pranašumų yra lengvas integravimas į esamą tinklo infrastruktūrą. Jo intuityvi valdymo sąsaja supaprastina tinklo konfigūravimo, stebėjimo ir trikčių šalinimo sudėtingumą, todėl galima sklandžiai administruoti ir valdyti tinklą.
Patvarumas ir patikimumas yra kertiniai S220-48T4X dizaino akmenys. Jis sukurtas taip, kad atitiktų nuolatinius šiuolaikinių įmonių veiklos poreikius, o jo energiją taupančios technologijos padeda sumažinti veiklos sąnaudas, išlaikant aukštą našumą.
Priimkite „Huawei S220-48T4X“, kad gautumėte pažangų, keičiamo dydžio tinklo sprendimą, kuris žada neatsilikti nuo jūsų įmonės augimo. Šis jungiklis yra ne tik šiandienos įrankis, bet ir investicija į jūsų tinklo ateitį, sukurta siekiant užtikrinti stabilų ir patikimą tinklo patirtį. Susisiekite su mumis ir atraskite visas „Huawei S220-48T4X“ galimybes ir kaip jis gali tapti jūsų verslo ryšio poreikių pagrindu.
Apžvalga
| Prekė | Detalės |
|---|---|
| apibūdinimas | S220-48T4X (48*10/100/1000BASE-T prievadai, 4*10GE SFP+ prievadai, įtaisytas kintamosios srovės maitinimas) |
| Dalies numeris | 98012377 |
| Modelis | S220-48T4X |
| Pirmoji palaikoma versija | V600R023C00 |
Komponentai

1 | Keturiasdešimt aštuoni 10/100/1000BASE-T prievadai | 2 | Keturi 10GE SFP+ prievadai |
3 | Vienas konsolės prievadas | 4 | Vienas MODE mygtukas PASTABA: Šis mygtukas rezervuotas ir šiuo metu nereikalingas. |
5 | Vienas RST mygtukas PASTEBĖTI: Norėdami atkurti gamyklinius nustatymus ir atkurti įrenginį, palaikykite nuspaudę mygtuką bent 6 sekundes. Norėdami iš naujo nustatyti įrenginį, paspauskite mygtuką. Nustačius įrenginį iš naujo, paslauga bus nutraukta. Būkite atsargūs, kai paspausite mygtuką. | 6 | Įžeminimo varžtas PASTABA: Jis naudojamas su įžeminimo kabeliu . |
7 | Jungiklis kintamosios srovės laido užrakinimo dirželiui PASTABA: Kintamosios srovės maitinimo laido fiksavimo dirželis nepristatomas kartu su jungikliu. | 8 | Kintamosios srovės lizdas PASTABA: Jis naudojamas su kintamosios srovės maitinimo kabeliu . |
Uostai
| Uostas | Jungties tipas | apibūdinimas | Galimi komponentai |
|---|---|---|---|
| 10/100/1000BASE-T prievadas | RJ45 | 10/100/1000BASE-T Ethernet elektrinis prievadas siunčia ir priima aptarnavimo duomenis 10/100/1000 Mbit/s greičiu. | Ethernet kabelis |
| 10GE SFP+ prievadas | SFP+ | 10GE SFP+ Ethernet optinis prievadas palaiko automatinį jutimą iki 1000 Mbit/s. Jis siunčia ir priima paslaugų duomenis 1000 Mbit/s arba 10 Gbit/s greičiu. |
|
| Konsolės prievadas | RJ45 | Konsolės prievadas yra prijungtas prie konsolės, kad būtų galima konfigūruoti vietoje. | Konsolės laidas |
Indikatoriai ir mygtukai
S220-48T4X indikatoriai yra panašūs į S220-48P4X, išskyrus tai, kad S220-48T4X neturi PoE režimo indikatoriaus. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. S220-48P4X.
Maitinimo sistema
Jungiklis turi įmontuotą kintamosios srovės maitinimo modulį ir nepalaiko prijungiamų maitinimo modulių.
Šilumos išsklaidymo sistema
Jungiklis turi įmontuotą ventiliatorių priverstiniam oro aušinimui. Oras patenka iš kairės, o ištraukiamas iš dešinės pusės.
Tinkamai dirbant normalioje temperatūroje įrenginys atitinka darbalaukio klasės triukšmo reikalavimus. Tačiau ventiliatoriaus greitis gali būti didelis ir triukšmas gali būti stiprus paleidžiant įrenginį.


Šis paveikslėlis rodo tik oro srauto kryptį, o ne tikrojo įrenginio.
Techninės specifikacijos
| Prekė | Specifikacija |
|---|---|
| Matmenys be pakuotės (A x P x G) [mm (in.)] | Pagrindiniai matmenys (išskyrus dalis, išsikišusias iš korpuso): 43,6 mm x 442,0 mm x 220,0 mm (1,72 x 17,4 colio x 8,66 colio) Didžiausi matmenys (gylis yra atstumas nuo priekinio skydelio prievadų iki dalių, išsikišusių iš galinio skydelio): 43,6 mm x 442,0 mm x 227,0 mm (1,72 x 17,4 colio x 8,94 colio) |
| Matmenys su pakuote (A x P x G) [mm (in.)] | 90,0 mm x 550,0 mm x 360,0 mm (3,54 x 21,65 x 14,17 col.) |
| Važiuoklės aukštis [U] | 1 U |
| Važiuoklės medžiaga | Metalas |
| Svoris be pakuotės [kg (lb)] | 2,71 kg (5,97 svaro) |
| Svoris su pakuote [kg (lb)] | 3,59 kg (7,91 svaro) |
| Tipiškas energijos suvartojimas [W] | 36,95 W |
| Tipinis šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 126,07 BTU/val |
| Didžiausias energijos suvartojimas [W] | 44,3 W |
| Maksimalus šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 151,15 BTU/val |
| Statinis energijos suvartojimas [W] | 18,8 W |
| MTBF [metai] | 40,61 metų |
| MTTR [valandos] | 2 valandos |
| Prieinamumas | > 0,99999 |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinė galia) [dB(A)] | 46,6 dB(A) |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinis slėgis) [dB(A)] | 34,6 dB(A) |
| Kortelių lizdų skaičius | 0 |
| Maitinimo lizdų skaičius | 0 |
| Ventiliatorių modulių skaičius | 1 |
| Uplink prievadai | 4 x 10GE SFP+ prievadai |
| Žemyninės nuorodos prievadai | 48 x 10/100/1000BASE-T prievadai |
| Perteklinis maitinimo šaltinis | Nepalaikomas |
| Ilgalaikė darbo temperatūra [°C(°F)] | -5°C iki +50°C (23°F iki 122°F) 0-1800 m (0-5905,44 pėdos) aukštyje |
| Darbinės temperatūros kitimo greičio apribojimas [°C(°F)] | Kai aukštis yra 1800–5000 m (5906–16404 pėdų), aukščiausia darbinė temperatūra sumažėja 1 °C (1,8 °F) kiekvieną kartą, kai aukštis padidėja 220 m (722 pėdų). Įrenginiai negali įsijungti, kai temperatūra yra žemesnė nei 0°C (32°F). Darbinė temperatūra svyruoja nuo –5°C (23°F) iki +45°C (113°F), kai naudojami optiniai moduliai, kurių perdavimo atstumas didesnis arba lygus 60 km. Prietaisas nepalaiko dusulio, kai aplinkos temperatūra yra aukštesnė nei 40°C (104°F). |
| Laikymo temperatūra [°C(°F)] | –40°C iki +70°C (-40°F iki +158°F) |
| Ilgalaikė santykinė oro drėgmė [RH] | Nuo 5 % RH iki 95 % RH (nekondensuojantis) |
| Ilgalaikis darbinis aukštis [m(ft.)] | 0–5000 m (0–16404 pėdų) |
| Saugojimo aukštis [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 pėdų) |
| Maitinimo režimas | Įmontuota kintamoji srovė |
| Nominali įėjimo įtampa [V] | AC įėjimas: 100–240 V kintamoji; 50/60 Hz |
| Įvesties įtampos diapazonas [V] | AC įvestis: nuo 90 V AC iki 264 V AC; 45 Hz iki 65 Hz |
| Didžiausia įvesties srovė [A] | 1,6 A |
| Atmintis | 2 GB |
| Flash atmintis | Fizinė vieta: 1 GB |
| Konsolės prievadas | RJ45 |
| Eth valdymo prievadas | Nepalaikomas |
| USB | Nepalaikomas |
| RTC | Nepalaikomas |
| RPS įvestis | Nepalaikomas |
| Aptarnavimo prievado apsauga nuo viršįtampių [kV] | Bendrasis režimas: ±7 kV |
| Maitinimo šaltinio apsauga nuo viršįtampių [kV] | Diferencialinis režimas: ±6 kV; bendras režimas: ±6 kV |
| Apsaugos nuo patekimo lygis (atsparus dulkėms / vandeniui) | IP20 |
| Ventiliatorių tipai | Įmontuotas |
| Šilumos išsklaidymo režimas | Oro aušinimas šilumai išsklaidyti, išmanus ventiliatoriaus greičio reguliavimas |
| Oro srauto kryptis | Oro įsiurbimas iš kairės ir oro ištraukimas iš dešinės |
| PoE | Nepalaikomas |
| Sertifikavimas | EMC sertifikatas Saugos sertifikatas Gamybos sertifikavimas |