HUAWEI eKit S220 Series S220-48T4S Valdomas L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) 1U Pilka
Numatomą pristatymo laiką pateikia vežėjai. Tai leidžia nustatyti numatomą datą, kada jūsų užsakymas pasieks jus.
Pasirinkti reikiamą gaminį
> Valdomas L2
> Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas Vietos nuostatų konfigūravimas (CLI)
> Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 48 Konsolės prievadas: RJ-45
> 10G parama
> Adreso lentelės dydis: 16000 įrašai Perjungimo pajėgumas: 104 Gbit/s
> Prieigos kontrolės sąrašas (ACL)
> 1U Stovo montavimas
> AC Pridėtas maitinimo šaltinis
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojama įgyvendinimo parama
Klientas - svarbiausia
Aprašymas
Ženkite į efektyvaus tinklo pasaulį naudodami „Huawei Switch S220-48T4S“ – nuostabų sprendimą, pritaikytą jūsų tinklo našumui ir patikimumui pagerinti. S220-48T4S sukurtas taip, kad atitiktų sudėtingus šiuolaikinės verslo aplinkos poreikius, kur ryšys yra kasdienės veiklos pagrindas.
Komutatorius turi 48 Gigabit Ethernet (GE) prievadus , užtikrinančius platų daugelio įrenginių ryšį. Ši sąranka puikiai tinka įmonėms, kuriose yra daug darbo stočių, serverių ir tinklo įrenginių, užtikrinant, kad kiekviena įranga galėtų efektyviai ir be trikdžių bendrauti.
„Huawei S220-48T4S“ taip pat turi 4 SFP+ prievadus , kurie palaiko iki 10 Gbps duomenų pralaidumą. Šie uplink prievadai idealiai tinka įmonėms, kurioms reikia didelės spartos tinklo magistralės, nesvarbu, ar tai daug duomenų reikalaujančios programos, debesų kompiuterija ar saugojimo tinklai. Dėl šios galimybės S220-48T4S yra ateičiai paruošta investicija, paruošta tvarkyti didėjantį tinklo srautą ir didesnio duomenų perdavimo greičio poreikį.
Su pažangiomis paslaugų kokybės (QoS) funkcijomis „ Huawei S220-48T4S“ užtikrina, kad svarbiausioms verslo programoms būtų suteiktas prioritetas, kurio jos nusipelno, ir palaiko sklandų ir efektyvų tinklo srauto valdymą. Be to, 2 ir 3 sluoksnių palaikymas siūlo lanksčias diegimo parinktis, leidžiančias sklandžiai integruotis į įvairias tinklo topologijas.
S220-48T4S valdymas yra nesudėtingas, nes jo sąsaja supaprastina sąranką ir konfigūraciją. Tinklo administratoriai gali lengvai stebėti tinklo našumą, taikyti konfigūracijas ir šalinti iškilusias problemas, todėl tinklo priežiūra tampa efektyvi ir efektyvi.
„Huawei S220-48T4S“ dizainas nenusileidžia ilgaamžiškumui. Jis sukurtas palaikyti nuolatinį veikimą dinamiškoje verslo aplinkoje ir apima energiją taupančias funkcijas, kurios padeda sumažinti energijos suvartojimą nepakenkiant našumui, o tai dar vienas įrodymas, kad jis yra ekonomiškas sprendimas jūsų verslui.
Epochoje, kai tinklo patikimumas yra nediskutuotinas, „Huawei S220-48T4S“ yra protingas pasirinkimas įmonėms, norinčioms sustiprinti savo tinklo infrastruktūrą. Pasirinkę šį jungiklį, jūs ne tik pagerinate esamą tinklo sąranką; kuriate pagrindą, kuris gali atitikti jūsų verslo ambicijas. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie „Huawei S220-48T4S“ ir leiskite jam tapti vartais į naują jūsų įmonės ryšio horizontą.
Apžvalga
| Prekė | Detalės |
|---|---|
| apibūdinimas | S220-48T4S (48*10/100/1000BASE-T prievadai, 4*GE SFP prievadai, įtaisytas kintamosios srovės maitinimas) |
| Dalies numeris | 98012380 |
| Modelis | S220-48T4S |
| Pirmoji palaikoma versija | V600R023C00 |
Komponentai

1 | Keturiasdešimt aštuoni 10/100/1000BASE-T prievadai | 2 | Keturi 1000BASE-X prievadai |
3 | Vienas konsolės prievadas | 4 | Vienas MODE mygtukas PASTABA: Šis mygtukas rezervuotas ir šiuo metu nereikalingas. |
5 | Vienas RST mygtukas PASTEBĖTI: Norėdami atkurti gamyklinius nustatymus ir atkurti įrenginį, palaikykite nuspaudę mygtuką bent 6 sekundes. Norėdami iš naujo nustatyti įrenginį, paspauskite mygtuką. Nustačius įrenginį iš naujo, paslauga bus nutraukta. Būkite atsargūs, kai paspausite mygtuką. | 6 | Įžeminimo varžtas PASTABA: Jis naudojamas su įžeminimo kabeliu . |
7 | Jungiklis kintamosios srovės laido užrakinimo dirželiui PASTABA: Kintamosios srovės maitinimo laido fiksavimo dirželis nepristatomas kartu su jungikliu. | 8 | Kintamosios srovės lizdas PASTABA: Jis naudojamas su kintamosios srovės maitinimo kabeliu . |
Uostai
| Uostas | Jungties tipas | apibūdinimas | Galimi komponentai |
|---|---|---|---|
| 10/100/1000BASE-T prievadas | RJ45 | 10/100/1000BASE-T Ethernet elektrinis prievadas siunčia ir priima aptarnavimo duomenis 10/100/1000 Mbit/s greičiu. | Ethernet kabelis |
| 1000BASE-X prievadas | SFP | 1000BASE-X prievadas gali siųsti ir priimti duomenis 1000 Mbit/s greičiu. |
|
| Konsolės prievadas | RJ45 | Konsolės prievadas yra prijungtas prie konsolės, kad būtų galima konfigūruoti vietoje. | Konsolės laidas |
Indikatoriai ir mygtukai
S220-48T4S indikatoriai yra panašūs į S220-48P4X, išskyrus tai, kad S220-48T4S neturi PoE režimo indikatoriaus. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. S220-48P4X.
Maitinimo sistema
Jungiklis turi įmontuotą kintamosios srovės maitinimo modulį ir nepalaiko prijungiamų maitinimo modulių.
Šilumos išsklaidymo sistema
Jungiklis turi įmontuotą ventiliatorių priverstiniam oro aušinimui. Oras patenka iš kairės, o ištraukiamas iš dešinės pusės.
Tinkamai dirbant normalioje temperatūroje įrenginys atitinka darbalaukio klasės triukšmo reikalavimus. Tačiau ventiliatoriaus greitis gali būti didelis ir triukšmas gali būti stiprus paleidžiant įrenginį.


Šis paveikslėlis rodo tik oro srauto kryptį, o ne tikrojo įrenginio.
Techninės specifikacijos
| Prekė | Specifikacija |
|---|---|
| Matmenys be pakuotės (A x P x G) [mm (in.)] | Pagrindiniai matmenys (išskyrus dalis, išsikišusias iš korpuso): 43,6 mm x 442,0 mm x 220,0 mm (1,72 x 17,4 colio x 8,66 colio) Didžiausi matmenys (gylis yra atstumas nuo priekinio skydelio prievadų iki dalių, išsikišusių iš galinio skydelio): 43,6 mm x 442,0 mm x 227,0 mm (1,72 x 17,4 colio x 8,94 colio) |
| Matmenys su pakuote (A x P x G) [mm (in.)] | 90,0 mm x 550,0 mm x 360,0 mm (3,54 x 21,65 x 14,17 col.) |
| Važiuoklės aukštis [U] | 1 U |
| Važiuoklės medžiaga | Metalas |
| Svoris be pakuotės [kg (lb)] | 2,71 kg (5,97 svaro) |
| Svoris su pakuote [kg (lb)] | 3,59 kg (7,91 svaro) |
| Tipiškas energijos suvartojimas [W] | 36,15 W |
| Tipinis šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 123,35 BTU/val |
| Didžiausias energijos suvartojimas [W] | 43,3 W |
| Maksimalus šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 147,74 BTU/val |
| Statinis energijos suvartojimas [W] | 18,8 W |
| MTBF [metai] | 40,61 metų |
| MTTR [valandos] | 2 valandos |
| Prieinamumas | > 0,99999 |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinė galia) [dB(A)] | 46,6 dB(A) |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinis slėgis) [dB(A)] | 34,6 dB(A) |
| Kortelių lizdų skaičius | 0 |
| Maitinimo lizdų skaičius | 0 |
| Ventiliatorių modulių skaičius | 1 |
| Uplink prievadai | 4 x GE SFP prievadai |
| Žemyninės nuorodos prievadai | 48 x 10/100/1000BASE-T prievadai |
| Perteklinis maitinimo šaltinis | Nepalaikomas |
| Ilgalaikė darbo temperatūra [°C(°F)] | -5°C iki +50°C (23°F iki 122°F) 0-1800 m (0-5905,44 pėdos) aukštyje |
| Darbinės temperatūros kitimo greičio apribojimas [°C(°F)] | Kai aukštis yra 1800–5000 m (5906–16404 pėdų), aukščiausia darbinė temperatūra sumažėja 1 °C (1,8 °F) kiekvieną kartą, kai aukštis padidėja 220 m (722 pėdų). Įrenginiai negali įsijungti, kai temperatūra yra žemesnė nei 0°C (32°F). Darbinė temperatūra svyruoja nuo –5°C (23°F) iki +45°C (113°F), kai naudojami optiniai moduliai, kurių perdavimo atstumas didesnis arba lygus 60 km. Prietaisas nepalaiko dusulio, kai aplinkos temperatūra yra aukštesnė nei 40°C (104°F). |
| Laikymo temperatūra [°C(°F)] | –40°C iki +70°C (-40°F iki +158°F) |
| Ilgalaikė santykinė oro drėgmė [RH] | Nuo 5 % RH iki 95 % RH (nekondensuojantis) |
| Ilgalaikis darbinis aukštis [m(ft.)] | 0–5000 m (0–16404 pėdų) |
| Saugojimo aukštis [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 pėdų) |
| Maitinimo režimas | Įmontuota kintamoji srovė |
| Nominali įėjimo įtampa [V] | AC įėjimas: 100–240 V kintamoji; 50/60 Hz |
| Įvesties įtampos diapazonas [V] | AC įvestis: nuo 90 V AC iki 264 V AC; 45 Hz iki 65 Hz |
| Didžiausia įvesties srovė [A] | 1,6 A |
| Atmintis | 2 GB |
| Flash atmintis | Fizinė vieta: 1 GB |
| Konsolės prievadas | RJ45 |
| Eth valdymo prievadas | Nepalaikomas |
| USB | Nepalaikomas |
| RTC | Nepalaikomas |
| RPS įvestis | Nepalaikomas |
| Aptarnavimo prievado apsauga nuo viršįtampių [kV] | Bendrasis režimas: ±7 kV |
| Maitinimo šaltinio apsauga nuo viršįtampių [kV] | Diferencialinis režimas: ±6 kV; bendras režimas: ±6 kV |
| Apsaugos nuo patekimo lygis (atsparus dulkėms / vandeniui) | IP20 |
| Ventiliatorių tipai | Įmontuotas |
| Šilumos išsklaidymo režimas | Oro aušinimas šilumai išsklaidyti, išmanus ventiliatoriaus greičio reguliavimas |
| Oro srauto kryptis | Oro įsiurbimas iš kairės ir oro ištraukimas iš dešinės |
| PoE | Nepalaikomas |
| Sertifikavimas | EMC sertifikatas Saugos sertifikatas Gamybos sertifikavimas |