HUAWEI eKit S220 Series S220-48P4S Valdomas L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Maitinimas per Eternetą (PoE) 1U Pilka
Numatomą pristatymo laiką pateikia vežėjai. Tai leidžia nustatyti numatomą datą, kada jūsų užsakymas pasieks jus.
Pasirinkti reikiamą gaminį
> Valdomas L2
> Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas Vietos nuostatų konfigūravimas (CLI)
> Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 48 Konsolės prievadas: RJ-45
> 10G parama
> Adreso lentelės dydis: 16000 įrašai Perjungimo pajėgumas: 104 Gbit/s
> Prieigos kontrolės sąrašas (ACL)
> 1U Stovo montavimas
> AC Pridėtas maitinimo šaltinis Maitinimas per Eternetą (PoE)
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojama įgyvendinimo parama
Klientas - svarbiausia
Aprašymas
Pristatome „Huawei Switch S220-48P4S“ – nuostabų tinklo valdymo įrenginį, siūlantį puikią našumo funkcijų ir patikimo ryšio pusiausvyrą. Su S220-48P4S modeliu jūsų tinklas veiks sklandžiai ir efektyviai, tenkinant sudėtingus šiuolaikinių įmonių poreikius.
Šis jungiklis, aprūpintas 48 Gigabit Ethernet (GE) prievadais , yra galingas jungiklis, užtikrinantis didelio tankio ryšius. Tai idealus sprendimas augančioms įmonėms, kurioms reikia daugybės įrenginių, pvz., darbo stočių, IP kamerų ir VoIP telefonų, jungčių, užtikrinančių, kad jūsų operacijos būtų sujungtos su tvirtu tinklo pagrindu.
S220-48P4S pasižymi ne tik tvirtu jungiamumu, bet ir 4 papildomais SFP+ prievadais , kurie palengvina didelės spartos ryšio galimybes. Tai leidžia žaibiškai perduoti duomenis iki 10 Gbps greičiu, puikiai tinka įmonėms, kurioms reikia didelio pralaidumo nuorodų, kad būtų palaikomos intensyvios duomenų užduotys, saugojimo sistemos ir internetinės programos.
Šis „Huawei“ jungiklis yra daugiau nei paprastas ryšio centras – tai išmani sistema, galinti valdyti pažangų srautą . Paslaugos kokybės (QoS) funkcijos teikia pirmenybę tinklo srautui, užtikrindamos, kad svarbiausios verslo programos turėtų pralaidumą, kurio reikia, kad jos veiktų be pertrūkių net ir didžiausio naudojimo metu.
Sukurtas patogiam vartotojui valdyti, S220-48P4S supaprastina sudėtingas tinklo konfigūracijas, todėl tinklo administravimas yra intuityvus procesas. Tai puikiai tinka IT vadovams, ieškantiems pusiausvyros tarp pažangių funkcijų ir lengvo naudojimo.
Be to, jungiklis sukurtas naudojant energiją taupančias technologijas , kad būtų sumažintas energijos suvartojimas nepakenkiant našumui. Šis įsipareigojimas siekti energijos vartojimo efektyvumo reiškia mažesnes veiklos sąnaudas ir mažesnį anglies pėdsaką jūsų verslui, o tai parodo Huawei atsidavimą aplinką tausojančioms naujovėms.
„Huawei S220-48P4S“ yra strateginė investicija verslui, kuris nori augti. Dėl aukščiausio lygio našumo, plačių ryšio galimybių ir išmaniojo tinklo valdymo šis jungiklis bus patikimas jūsų tinklo infrastruktūros pagrindas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip S220-48P4S gali patenkinti jūsų organizacijos tinklo poreikius, susisiekite su mumis. Įeikite į pasaulį, kuriame ryšys ir naujovės, ir leiskite „Huawei S220-48P4S“ varyti jūsų tinklą į priekį.
Apžvalga
| Prekė | Detalės |
|---|---|
| apibūdinimas | S220-48P4S (48*10/100/1000BASE-T prievadai (380W PoE+), 4*GE SFP prievadai, įtaisytas kintamosios srovės maitinimas) |
| Dalies numeris | 98012379 |
| Modelis | S220-48P4S |
| Pirmoji palaikoma versija | V600R023C00 |
Komponentai

1 | Keturiasdešimt aštuoni 10/100/1000BASE-T PoE+ prievadai | 2 | Keturi 1000BASE-X prievadai |
3 | Vienas konsolės prievadas | 4 | Vienas MODE mygtukas |
5 | Vienas RST mygtukas PASTEBĖTI: Norėdami atkurti gamyklinius nustatymus ir atkurti įrenginį, palaikykite nuspaudę mygtuką bent 6 sekundes. Norėdami iš naujo nustatyti įrenginį, paspauskite mygtuką. Nustačius įrenginį iš naujo, paslauga bus nutraukta. Būkite atsargūs, kai paspausite mygtuką. | 6 | Įžeminimo varžtas PASTABA: Jis naudojamas su įžeminimo kabeliu . |
7 | Jungiklis kintamosios srovės laido užrakinimo dirželiui PASTABA: Kintamosios srovės maitinimo laido fiksavimo dirželis nepristatomas kartu su jungikliu. | 8 | Kintamosios srovės lizdas PASTABA: Jis naudojamas su kintamosios srovės maitinimo kabeliu . |
Uostai
| Uostas | Jungties tipas | apibūdinimas | Galimi komponentai |
|---|---|---|---|
| 10/100/1000BASE-T prievadas | RJ45 | 10/100/1000BASE-T Ethernet elektrinis prievadas siunčia ir priima aptarnavimo duomenis 10/100/1000 Mbit/s greičiu. | Ethernet kabelis |
| 1000BASE-X prievadas | SFP | 1000BASE-X prievadas gali siųsti ir priimti duomenis 1000 Mbit/s greičiu. |
|
| Konsolės prievadas | RJ45 | Konsolės prievadas yra prijungtas prie konsolės, kad būtų galima konfigūruoti vietoje. | Konsolės laidas |
Indikatoriai ir mygtukai
S220-48P4S indikatoriai yra panašūs į S220-48P4X. Norėdami gauti daugiau informacijos, žr. S220-48P4X.
Maitinimo sistema
Jungiklis turi įmontuotą kintamosios srovės maitinimo modulį ir nepalaiko prijungiamų maitinimo modulių. Integruotas maitinimo modulis gali tiekti 380 W PoE galią, kuri užtikrina visišką PoE maitinimą 24 prievaduose pagal 802.3af arba 12 prievadų pagal 802.3at.
Šilumos išsklaidymo sistema
Jungiklis turi du įmontuotus ventiliatorius priverstiniam oro aušinimui. Oras patenka iš kairės, o ištraukiamas iš dešinės pusės.
Tinkamai dirbant normalioje temperatūroje įrenginys atitinka darbalaukio klasės triukšmo reikalavimus. Tačiau ventiliatoriaus greitis gali būti didelis ir triukšmas gali būti stiprus paleidžiant įrenginį.


Šis paveikslėlis rodo tik oro srauto kryptį, o ne tikrojo įrenginio.
Techninės specifikacijos
| Prekė | Specifikacija |
|---|---|
| Matmenys be pakuotės (A x P x G) [mm (in.)] | Pagrindiniai matmenys (išskyrus dalis, išsikišusias iš korpuso): 43,6 mm x 442,0 mm x 220,0 mm (1,72 x 17,4 colio x 8,66 colio) Didžiausi matmenys (gylis yra atstumas nuo priekinio skydelio prievadų iki dalių, išsikišusių iš galinio skydelio): 43,6 mm x 442,0 mm x 227,0 mm (1,72 x 17,4 colio x 8,94 colio) |
| Matmenys su pakuote (A x P x G) [mm (in.)] | 90,0 mm x 550,0 mm x 360,0 mm (3,54 x 21,65 x 14,17 col.) |
| Važiuoklės aukštis [U] | 1 U |
| Važiuoklės medžiaga | Metalas |
| Svoris be pakuotės [kg (lb)] | 3,24 kg (7,14 svaro) |
| Svoris su pakuote [kg (lb)] | 4,29 kg (9,46 svaro) |
| Tipiškas energijos suvartojimas [W] | 48,64 W |
| Tipinis šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 165,96 BTU/val |
| Didžiausias energijos suvartojimas [W] |
|
| Maksimalus šilumos išsklaidymas [BTU/val.] |
|
| Statinis energijos suvartojimas [W] | 34,04 W |
| MTBF [metai] | 48,14 metų |
| MTTR [valandos] | 2 valandos |
| Prieinamumas | > 0,99999 |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinė galia) [dB(A)] | 49,3 dB(A) |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinis slėgis) [dB(A)] | 37,3 dB(A) |
| Kortelių lizdų skaičius | 0 |
| Maitinimo lizdų skaičius | 0 |
| Ventiliatorių modulių skaičius | 2 |
| Uplink prievadai | 4 x GE SFP prievadai |
| Žemyninės nuorodos prievadai | 48 x 10/100/1000BASE-T prievadai (380 W, PoE+) |
| Perteklinis maitinimo šaltinis | Nepalaikomas |
| Ilgalaikė darbo temperatūra [°C(°F)] | -5°C iki +50°C (23°F iki 122°F) 0-1800 m (0-5905,44 pėdos) aukštyje |
| Darbinės temperatūros kitimo greičio apribojimas [°C(°F)] | Kai aukštis yra 1800–5000 m (5906–16404 pėdų), aukščiausia darbinė temperatūra sumažėja 1 °C (1,8 °F) kiekvieną kartą, kai aukštis padidėja 220 m (722 pėdų). Įrenginiai negali įsijungti, kai temperatūra yra žemesnė nei 0°C (32°F). Darbinė temperatūra svyruoja nuo –5°C (23°F) iki +45°C (113°F), kai naudojami optiniai moduliai, kurių perdavimo atstumas didesnis arba lygus 60 km. |
| Laikymo temperatūra [°C(°F)] | –40°C iki +70°C (-40°F iki +158°F) |
| Ilgalaikė santykinė oro drėgmė [RH] | Nuo 5 % RH iki 95 % RH (nekondensuojantis) |
| Ilgalaikis darbinis aukštis [m(ft.)] | 0–5000 m (0–16404 pėdų) |
| Saugojimo aukštis [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 pėdų) |
| Maitinimo režimas | Įmontuota kintamoji srovė |
| Nominali įėjimo įtampa [V] |
|
| Įvesties įtampos diapazonas [V] |
|
| Didžiausia įvesties srovė [A] | 6 A |
| Atmintis | 2 GB |
| Flash atmintis | Fizinė vieta: 1 GB |
| Konsolės prievadas | RJ45 |
| Eth valdymo prievadas | Nepalaikomas |
| USB | Nepalaikomas |
| RTC | Nepalaikomas |
| RPS įvestis | Nepalaikomas |
| Aptarnavimo prievado apsauga nuo viršįtampių [kV] | Bendrasis režimas: ±7 kV |
| Maitinimo šaltinio apsauga nuo viršįtampių [kV] | Diferencialinis režimas: ±6 kV; bendras režimas: ±6 kV |
| Apsaugos nuo patekimo lygis (atsparus dulkėms / vandeniui) | IP20 |
| Ventiliatorių tipai | Įmontuotas |
| Šilumos išsklaidymo režimas | Oro aušinimas šilumai išsklaidyti, išmanus ventiliatoriaus greičio reguliavimas |
| Oro srauto kryptis | Oro įsiurbimas iš kairės ir oro ištraukimas iš dešinės |
| PoE | Palaikoma |
| Sertifikavimas | EMC sertifikatas Saugos sertifikatas Gamybos sertifikavimas |