HUAWEI eKit S220 Series S220-24P4X Valdomas L2 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Maitinimas per Eternetą (PoE) 1U Pilka
Numatomą pristatymo laiką pateikia vežėjai. Tai leidžia nustatyti numatomą datą, kada jūsų užsakymas pasieks jus.
Pasirinkti reikiamą gaminį
> Valdomas L2
> Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas Vietos nuostatų konfigūravimas (CLI)
> Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 24 Konsolės prievadas: RJ-45
> 10G parama
> Adreso lentelės dydis: 16000 įrašai Perjungimo pajėgumas: 128 Gbit/s
> Prieigos kontrolės sąrašas (ACL)
> 1U Stovo montavimas
> AC Pridėtas maitinimo šaltinis Maitinimas per Eternetą (PoE)
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojama įgyvendinimo parama
Klientas - svarbiausia
Aprašymas
Pristatome novatorišką „Huawei Switch S220-24P4X“ – geriausią tinklo sprendimą, įkūnijantį efektyvumą, patikimumą ir pažangią technologiją. S220-24P4X yra kruopščiai sukurtas taip, kad atitiktų dinamiškus šiuolaikinių įmonių poreikius ir siūlo neprilygstamą tinklo našumą.
Įsivaizduokite tinklo stuburą, kuris yra ne tik tvirtas, bet ir protingas. „Huawei S220-24P4X“ yra to pavyzdys, turintis 24 Gigabitų Ethernet prievadus , kurie palaiko didelės spartos duomenų perdavimą ir sklandų daugelio įrenginių ryšį. Jungiklio efektyvumą dar labiau sustiprina 4 10G SFP+ prievadai , užtikrinantys didelės spartos uplink ryšį, užtikrinantį, kad jūsų tinklas visada veiktų maksimaliai efektyviai.
Tinklo srauto valdymo efektyvumas yra labai svarbus, o „Huawei S220-24P4X“ pasižymi integruotomis paslaugų kokybės (QoS) funkcijomis ir nuorodų sujungimo valdymo protokolu (LACP) . Šios funkcijos teikia pirmenybę kritiniam tinklo srautui ir pagerina duomenų pralaidumą, užtikrindamos, kad pagrindinės programos veiktų geriausiai be pertrūkių.
Su Huawei S220-24P4X pažangias technologijas integruoti į esamą tinklą paprasta. Šis jungiklis skirtas lengvai nustatyti ir valdyti, siūlantis patogią sąsają, kuri palengvina tinklo administravimą, net ir tiems, kurie turi minimalių techninių žinių. Išmanioji valdymo sistema leidžia be vargo konfigūruoti ir stebėti tinklo veikimą, užtikrinant optimalų veikimą.
Patikimumas ir ištvermė yra „Huawei S220-24P4X“, sukurto taip, kad atlaikytų nuolatinių verslo operacijų sunkumus. Jos įsipareigojimas užtikrinti energijos vartojimo efektyvumą yra ne tik naudingas aplinkai, bet ir ekonomiškas, todėl ilgainiui sumažėja veiklos sąnaudos.
Pasirinkite „Huawei S220-24P4X“, kad tinklas būtų galingas ir paruoštas plėtrai ateityje. Šis jungiklis reiškia investiciją į jūsų tinklo augimą ir patikimumą. Įmonėms, norinčioms patobulinti savo tinklo infrastruktūrą su minimaliu rūpesčiu ir maksimalia nauda, „Huawei S220-24P4X“ yra pasirengęs viršyti lūkesčius. Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip šis modernus tinklo jungiklis gali pakeisti jūsų veiklos efektyvumą ir užtikrinti sklandų tinklo naudojimą.
Apžvalga
| Prekė | Detalės |
|---|---|
| apibūdinimas | S220-24P4X (24*10/100/1000BASE-T prievadai (400W PoE+), 4*10GE SFP+ prievadai, įtaisytas kintamosios srovės maitinimas) |
| Dalies numeris | 98012376 |
| Modelis | S220-24P4X |
| Pirmoji palaikoma versija | V600R023C00 |
Komponentai

1 | Vienas MODE mygtukas | 2 | Dvidešimt keturi 10/100/1000BASE-T PoE+ prievadai |
3 | Keturi 10GE SFP+ prievadai | 4 | Vienas konsolės prievadas |
5 | Vienas RST mygtukas PASTEBĖTI: Norėdami atkurti gamyklinius nustatymus ir atkurti įrenginį, palaikykite nuspaudę mygtuką bent 6 sekundes. Norėdami iš naujo nustatyti įrenginį, paspauskite mygtuką. Nustačius įrenginį iš naujo, paslauga bus nutraukta. Būkite atsargūs, kai paspausite mygtuką. | 6 | Įžeminimo varžtas PASTABA: Jis naudojamas su įžeminimo kabeliu . |
7 | Jungiklis kintamosios srovės laido užrakinimo dirželiui PASTABA: Kintamosios srovės maitinimo laido fiksavimo dirželis nepristatomas kartu su jungikliu. | 8 | Kintamosios srovės lizdas PASTABA: Jis naudojamas su kintamosios srovės maitinimo kabeliu . |
Uostai
| Uostas | Jungties tipas | apibūdinimas | Galimi komponentai |
|---|---|---|---|
| 10/100/1000BASE-T prievadas | RJ45 | 10/100/1000BASE-T Ethernet elektrinis prievadas siunčia ir priima aptarnavimo duomenis 10/100/1000 Mbit/s greičiu. | Ethernet kabelis |
| 10GE SFP+ prievadas | SFP+ | 10GE SFP+ Ethernet optinis prievadas palaiko automatinį jutimą iki 1000 Mbit/s. Jis siunčia ir priima paslaugų duomenis 1000 Mbit/s arba 10 Gbit/s greičiu. |
|
| Konsolės prievadas | RJ45 | Konsolės prievadas yra prijungtas prie konsolės, kad būtų galima konfigūruoti vietoje. | Konsolės laidas |
Indikatoriai ir mygtukai

Nr. | Rodiklis | vardas | Spalva | Būsena | apibūdinimas |
|---|---|---|---|---|---|
1 | PWR | Maitinimo modulio indikatorius | - | Išjungta | Jungiklis yra išjungtas. |
Žalias | Nuolatinis | Maitinimas yra normalus. | |||
2 | SYS | Sistemos būsenos indikatorius | - | Išjungta | Sistema neveikia. |
Žalias | Greitai mirksi | Sistema paleidžiama. | |||
Žalias | Nuolatinis | Sistemos paleidimo paruošimo fazės metu SYS indikatorius nuolat šviečia žaliai ir trunka ne ilgiau kaip 30 sekundžių. | |||
Žalias | Lėtas mirksėjimas | Sistema veikia normaliai. | |||
Raudona | Nuolatinis | Sistema neveikia normaliai po registracijos arba buvo sugeneruotas ventiliatoriaus arba temperatūros aliarmas. | |||
3 | PoE | PoE indikatorius | - | Išjungta | PoE režimas nepasirinktas. |
Žalias | Nuolatinis | Pasirinktas PoE režimas, o aptarnavimo prievado indikatoriai rodo kiekvieno prievado PoE būseną. | |||
4 | REŽIMAS | Režimo perjungimo mygtukas | - | - |
Jei nepaspausite MODE mygtuko per 45 sekundes, aptarnavimo prievado indikatoriai atsistatys į numatytąjį režimą. Tokiu atveju PoE indikatorius yra išjungtas. |
5 | - | Aptarnavimo prievado indikatorius (vienas indikatorius kiekvienam prievadui) | Rodyklės rodo prievadų padėtis. Rodyklės galvutė žemyn rodo prievadą apačioje, o rodyklė aukštyn rodo prievadą viršuje. | Aptarnavimo prievado indikatorių reikšmės įvairiais režimais skiriasi. Išsamiau žr. 4-31 lentelę . PASTABA: Jei įrenginio PCB plokštėje nutrūksta maitinimas, paskutinių keturių GE arba 10GE optinių prievadų indikatoriai įrenginio priekiniame skydelyje cikliškai mirksi žaliai kas 1 sekundę, o kiekvienas indikatorius šviečia 0,25 sekundės. | |
6 | DEBESIS | Debesų indikatorius | - | Išjungta | Įrenginys nėra debesų valdymo būsenoje. |
Mėlyna | Greitai mirksi | Įrenginys jungiasi prie debesies. | |||
Mėlyna | Lėtas mirksėjimas | Įrenginys yra debesų valdymo būsenoje. | |||
Rodymo rėžimas | Spalva | Būsena | apibūdinimas |
|---|---|---|---|
Numatytasis režimas | - | Išjungta | Prievadas neprijungtas arba buvo išjungtas. |
Žalias | Nuolatinis | Uoste sukurtas ryšys. | |
Žalias | Mirksi | Prievadas siunčia arba gauna duomenis. | |
PoE režimas | - | Išjungta | Prievadas neteikia maitinimo maitinamam įrenginiui (PD). |
Žalias | Nuolatinis | Prievadas tiekia maitinimą PD. | |
Žalias | Mirksi | Prie prievado prijungto PD galia viršija prievado galią arba prievade sukonfigūruotą galios slenkstį. Arba PD neatitinka IEEE standartų. |
Maitinimo sistema
Jungiklis turi įmontuotą kintamosios srovės maitinimo modulį ir nepalaiko prijungiamų maitinimo modulių. Integruotas maitinimo modulis gali tiekti 400 W PoE galią, kuri užtikrina visišką PoE maitinimą 24 prievaduose pagal 802.3af arba 13 prievadų pagal 802.3at.
Šilumos išsklaidymo sistema
Jungiklis turi du įmontuotus ventiliatorius priverstiniam oro aušinimui. Oras patenka iš kairės pusės ir priekinio skydelio, o ištraukiamas iš dešinės pusės.
Tinkamai dirbant normalioje temperatūroje įrenginys atitinka darbalaukio klasės triukšmo reikalavimus. Tačiau ventiliatoriaus greitis gali būti didelis ir triukšmas gali būti stiprus paleidžiant įrenginį.


Šis paveikslėlis rodo tik oro srauto kryptį, o ne tikrojo įrenginio.
Techninės specifikacijos
| Prekė | Specifikacija |
|---|---|
| Matmenys be pakuotės (A x P x G) [mm (in.)] | Pagrindiniai matmenys (išskyrus dalis, išsikišusias iš korpuso): 43,6 mm x 442,0 mm x 220,0 mm (1,72 x 17,4 colio x 8,66 colio) Didžiausi matmenys (gylis yra atstumas nuo priekinio skydelio prievadų iki dalių, išsikišusių iš galinio skydelio): 43,6 mm x 442,0 mm x 227,0 mm (1,72 x 17,4 colio x 8,94 colio) |
| Matmenys su pakuote (A x P x G) [mm (in.)] | 90,0 mm x 550,0 mm x 360,0 mm (3,54 x 21,65 x 14,17 col.) |
| Važiuoklės aukštis [U] | 1 U |
| Važiuoklės medžiaga | Metalas |
| Svoris be pakuotės [kg (lb)] | 2,92 kg (6,44 svaro) |
| Svoris su pakuote [kg (lb)] | 3,79 kg (8,36 svaro) |
| Tipiškas energijos suvartojimas [W] | 37,12 W |
| Tipinis šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 126,65 BTU/val |
| Didžiausias energijos suvartojimas [W] |
|
| Maksimalus šilumos išsklaidymas [BTU/val.] |
|
| Statinis energijos suvartojimas [W] | 27,07 W |
| MTBF [metai] | 60,18 metų |
| MTTR [valandos] | 2 valandos |
| Prieinamumas | > 0,99999 |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinė galia) [dB(A)] | 49,3 dB(A) |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinis slėgis) [dB(A)] | 37,3 dB(A) |
| Kortelių lizdų skaičius | 0 |
| Maitinimo lizdų skaičius | 0 |
| Ventiliatorių modulių skaičius | 2 |
| Uplink prievadai | 4 x 10GE SFP+ prievadai |
| Žemyninės nuorodos prievadai | 24 x 10/100/1000BASE-T prievadai (400 W, PoE+) |
| Perteklinis maitinimo šaltinis | Nepalaikomas |
| Ilgalaikė darbo temperatūra [°C(°F)] | -5°C iki +50°C (23°F iki 122°F) 0-1800 m (0-5905,44 pėdos) aukštyje |
| Darbinės temperatūros kitimo greičio apribojimas [°C(°F)] | Kai aukštis yra 1800–5000 m (5906–16404 pėdų), aukščiausia darbinė temperatūra sumažėja 1 °C (1,8 °F) kiekvieną kartą, kai aukštis padidėja 220 m (722 pėdų). Įrenginiai negali įsijungti, kai temperatūra yra žemesnė nei 0°C (32°F). |
| Laikymo temperatūra [°C(°F)] | –40°C iki +70°C (-40°F iki +158°F) |
| Ilgalaikė santykinė oro drėgmė [RH] | Nuo 5 % RH iki 95 % RH (nekondensuojantis) |
| Ilgalaikis darbinis aukštis [m(ft.)] | 0–5000 m (0–16404 pėdų) |
| Saugojimo aukštis [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 pėdų) |
| Maitinimo režimas | Įmontuota kintamoji srovė |
| Nominali įėjimo įtampa [V] |
|
| Įvesties įtampos diapazonas [V] |
|
| Didžiausia įvesties srovė [A] | 6 A |
| Atmintis | 2 GB |
| Flash atmintis | Fizinė vieta: 1 GB |
| Konsolės prievadas | RJ45 |
| Eth valdymo prievadas | Nepalaikomas |
| USB | Nepalaikomas |
| RTC | Nepalaikomas |
| RPS įvestis | Nepalaikomas |
| Aptarnavimo prievado apsauga nuo viršįtampių [kV] | Bendrasis režimas: ±7 kV |
| Maitinimo šaltinio apsauga nuo viršįtampių [kV] | Diferencialinis režimas: ±6 kV; bendras režimas: ±6 kV |
| Apsaugos nuo patekimo lygis (atsparus dulkėms / vandeniui) | IP20 |
| Ventiliatorių tipai | Įmontuotas |
| Šilumos išsklaidymo režimas | Oro aušinimas šilumai išsklaidyti, išmanus ventiliatoriaus greičio reguliavimas |
| Oro srauto kryptis | Oro įsiurbimas iš kairės ir priekio, oro ištraukimas iš dešinės |
| PoE | Palaikoma |
| Sertifikavimas | EMC sertifikatas Saugos sertifikatas Gamybos sertifikavimas |