Huawei Switch S110-24T2SR (24*GE ports, 2*GE SFP ports, AC power)
Numatomą pristatymo laiką pateikia vežėjai. Tai leidžia nustatyti numatomą datą, kada jūsų užsakymas pasieks jus.
Pasirinkti reikiamą gaminį
> Ne-valdomas L2
> Pagrindinių perjungimo RJ-45 eterneto prievadų skaičius: 24
> Adreso lentelės dydis: 8000 įrašai Perjungimo pajėgumas: 52 Gbit/s
> 1U Stovo montavimas
> AC Pridėtas maitinimo šaltinis
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojama įgyvendinimo parama
Klientas - svarbiausia
Aprašymas
Patirkite sklandų tinklo ryšį ir efektyvų veikimą su Huawei S110-24T2SR jungikliu. Sukurtas taip, kad atitiktų kintančius šiuolaikinių mažų ir vidutinių įmonių poreikius, S110-24T2SR išsiskiria 24 automatiškai derančiomis 10/100/1000BASE-T prievadais, suporuotais su 2 specialiais GE SFP lizdais, užtikrinančiais galingą universalumo derinį. ir didelės spartos ryšiai.
„Huawei S110-24T2SR“ sukurtas taip, kad būtų patikimas, pasižymintis tvirtomis saugumo funkcijomis ir energijos vartojimo efektyvumu. Su pažangiomis technologijomis, tokiomis kaip Energijos taupantis Ethernet (EEE), jis sumažina energijos suvartojimą neprarandant našumo, todėl tai yra ekologiškas sprendimas jūsų verslo tinklui. Elegantiškas ir kompaktiškas dizainas taip pat leidžia lengvai montuoti ir integruoti į bet kokią lentyną ar stalą, maksimaliai padidinant erdvę ir sumažinant netvarką.
Suprasdamas, kad veikimo laikas yra labai svarbus, „Huawei“ aprūpino S110-24T2SR funkcijomis, užtikrinančiomis stabilią, nepertraukiamą tinklo aplinką. Pažangūs audrų valdymo ir kilpų prevencijos protokolai veikia užkulisiuose, kad išvengtų tinklo nutrūkimų, o patogi valdymo sistema supaprastina sąranką ir stebėjimą. Nesvarbu, ar tvarkote didelius failų perkėlimus, VoIP ryšius ar vaizdo stebėjimo duomenis, šis jungiklis gali lengvai valdyti visa tai.
Su Huawei S110-24T2SR jūs ne tik perkate jungiklį; investuojate į sprendimą, kuris prisitaiko prie jūsų verslo poreikių. Suderinamumas su plačiu SFP modulių asortimentu leidžia tinkinti šviesolaidinio ryšio parinktis. Taigi, nesvarbu, ar plečiate tinklą visame miestelyje, ar tarp aukštų, S110-24T2SR yra pasirengęs nepriekaištingai greitai ir patikimai sujungti taškus.
Suvokdamas, kad reikia saugių duomenų operacijų, „Huawei S110-24T2SR“ siūlo pažangias saugos funkcijas. Tai apima mechanizmus, skirtus užkirsti kelią įprastoms grėsmėms, tokioms kaip ARP klastojimas ir paslaugų atsisakymo (DoS) atakos, užtikrinant, kad jūsų tinklo vientisumas visada būtų nepažeistas. Įdiegę šias apsaugos priemones galite sutelkti dėmesį į savo verslo plėtrą ir būti tikri, kad jūsų tinklas yra apsaugotas.
Jei ieškote jungiklio, kuriame būtų suderintas funkcionalumas, efektyvumas ir saugumas, Huawei S110-24T2SR yra idealus pasirinkimas. Pakvieskite naujovių ir lankstumo į savo tinklo infrastruktūrą, žinodami, kad jus palaiko garsi „Huawei“ kokybė ir patirtis. Susisiekite su mumis ir sužinokite, kaip „Huawei S110-24T2SR“ gali pakeisti jūsų verslo ryšį, ir šiandien įeikite į bekompromisės tinklų pasaulį.
Komponentai

1 | PWR indikatorius | 2 | Dvidešimt keturi GE elektros prievadai |
3 | Elektrinio prievado indikatorius | 4 | Du GE optiniai prievadai |
5 | Optinio prievado indikatorius | 6 | Prievado režimo perjungimo mygtukas PASTABA: Standartinis režimas: visi prievadai yra tame pačiame VLAN, o srauto valdymo funkcija įjungta. Prievado izoliavimas: visi žemyn nukreipti prievadai yra izoliuoti vienas nuo kito ir negali susisiekti vienas su kitu. Žemyninės nuorodos prievadai gali susisiekti tik su aukštyn nukreiptais prievadais. (Paskutiniai du žemyn nukreipti elektros prievadai nėra izoliuoti.) Uplink prievadai nėra izoliuoti arba nesujungti. Uplink agregavimas: du aukštyn siunčiamo ryšio optiniai prievadai yra sujungti į magistralinę sąsają. Eth-Trunk palaiko apkrovos balansavimą tik pagal šaltinio fizinius prievadus. Srauto valdymo išjungimas: visi prievadai yra tame pačiame VLAN ir srauto valdymas išjungtas. |
7 | Įžeminimo varžtas | 8 | Kintamosios srovės lizdas PASTABA: Naudokite kartu su prietaisu pateiktą maitinimo laidą. |
Uostai
| Uostas | Jungties tipas | apibūdinimas | Galimi komponentai |
|---|---|---|---|
| GE PoE+ elektros prievadas | RJ45 | GE PoE+ elektros prievadas siunčia ir priima paslaugų duomenis 10/100/1000 Mbit/s greičiu. | Ethernet kabelis |
| GE optinis prievadas | SFP | GE optinis prievadas gali siųsti ir priimti duomenis 100/1000 Mbit/s greičiu. |
|
Indikatoriai ir mygtukai
Rodiklis | Spalva | Būsena | apibūdinimas |
|---|---|---|---|
PWR indikatorius | - | Išjungta | Prietaisas išjungtas. |
Žalias | Nuolatinis | Maitinimas yra normalus. | |
Uosto indikatorius | - | Išjungta | Prievadas neprijungtas arba buvo išjungtas. |
Žalias | Nuolatinis | Uoste sukurtas ryšys. PASTABA: Įrenginio paleidimo metu visi prievado indikatoriai pastoviai šviečia žaliai maždaug 2 sekundes, o tada užgęsta, o tai rodo, kad paslaugos inicijavimas baigtas. | |
Žalias | Mirksi | Prievadas siunčia arba gauna duomenis. |
Maitinimo sistema
Įrenginys maitinamas kartu su įrenginiu pateiktu maitinimo kabeliu.
Šilumos išsklaidymo sistema
Prietaisas neturi ventiliatorių ir naudoja natūralų šilumos išsklaidymą.
Techninės specifikacijos
| Prekė | Specifikacija |
|---|---|
| Matmenys be pakuotės (A x P x G) [mm (in.)] | Pagrindiniai matmenys (išskyrus dalis, išsikišusias iš korpuso): 43,6 mm x 442,0 mm x 160,0 mm (1,72 x 17,40 x 6,30 colio) Didžiausi matmenys (gylis yra atstumas nuo priekinio skydelio prievadų iki dalių, išsikišusių iš galinio skydelio): 43,6 mm x 442,0 mm x 167,0 mm (1,72 x 17,40 x 6,57 colio) |
| Matmenys su pakuote (A x P x G) [mm (in.)] | 90,0 mm x 550,0 mm x 260,0 mm (3,54 x 21,65 x 10,24 col.) |
| Važiuoklės aukštis [U] | 1 U |
| Svoris be pakuotės [kg (lb)] | 1,8 kg (3,97 svaro) |
| Svoris su pakuote [kg (lb)] | 2,3 kg (5,07 svaro) |
| Tipiškas energijos suvartojimas [W] | 16 W |
| Tipinis šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 54,6 BTU/val |
| Didžiausias energijos suvartojimas [W] | 17 W |
| Maksimalus šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 58 BTU/val |
| Statinis energijos suvartojimas [W] | 5 W |
| MTBF [metai] | 76,10 metų |
| MTTR [valandos] | 2 valandos |
| Prieinamumas | > 0,99999 |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinė galia) [dB(A)] | Be triukšmo (be ventiliatorių), < 30 |
| Triukšmas esant normaliai temperatūrai (akustinis slėgis) [dB(A)] | Be triukšmo (be ventiliatorių), < 20 |
| Kortelių lizdų skaičius | 0 |
| Maitinimo lizdų skaičius | 0 |
| Ventiliatorių modulių skaičius | 0 |
| Perteklinis maitinimo šaltinis | Nepalaikomas |
| Ilgalaikė darbo temperatūra [°C(°F)] | nuo 0°C iki 40°C (32°F iki 104°F) 0-1800 m (0-5906 pėdų) aukštyje |
| Darbinės temperatūros kitimo greičio apribojimas [°C(°F)] | Kai aukštis yra 1800–5000 m (5906–16404 pėdų), aukščiausia darbinė temperatūra sumažėja 1 °C (1,8 °F) kiekvieną kartą, kai aukštis padidėja 220 m (722 pėdų). |
| Laikymo temperatūra [°C(°F)] | –40°C iki +70°C (-40°F iki +158°F) |
| Ilgalaikė santykinė oro drėgmė [RH] | Nuo 5 % RH iki 95 % RH (nekondensuojantis) |
| Ilgalaikis darbinis aukštis [m(ft.)] | 0–5000 m (0–16404 pėdų) |
| Saugojimo aukštis [m(ft.)] | 0-5000 m (0-16404 pėdų) |
| Maitinimo režimas | Įmontuota kintamoji srovė |
| Nominali įėjimo įtampa [V] | AC įėjimas: 100–240 V kintamoji; 50/60 Hz |
| Įvesties įtampos diapazonas [V] | AC įvestis: nuo 90 V AC iki 264 V AC; 45 Hz iki 65 Hz |
| Didžiausia įvesties srovė [A] | 0,8 A |
| Atmintis | - |
| Flash atmintis | - |
| Konsolės prievadas | Nepalaikomas |
| Eth valdymo prievadas | Nepalaikomas |
| USB | Nepalaikomas |
| RTC | Nepalaikomas |
| RPS įvestis | Nepalaikomas |
| Aptarnavimo prievado apsauga nuo viršįtampių [kV] | Bendras režimas: ±1 kV |
| Maitinimo šaltinio apsauga nuo viršįtampių [kV] | Diferencialinis režimas: ±6 kV; bendras režimas: ±6 kV |
| Apsaugos nuo patekimo lygis (atsparus dulkėms / vandeniui) | IP20 |
| Ventiliatorių tipai | Nė vienas |
| Šilumos išsklaidymo režimas | Natūralus šilumos išsiskyrimas |
| Oro srauto kryptis | - |
| PoE | Nepalaikomas |
| Sertifikavimas | EMC sertifikatas Saugos sertifikatas Gamybos sertifikavimas |