0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP tinklo medijos keitiklis 850 nm

Part number: MGBSX1
EAN: 4260039342731
Part number: MGBSX1
-7%
101,00 € neto
94,02 € neto
113,76 € bruto
Prieinamumas:
8  vnt.
Pristatymas:
2021 m. gruodis 16 d., ketvirtadienis
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Siuntimas kurjeru  6,05 € Skaičiuoti
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP tinklo medijos keitiklis 850 nm
Specifikacija
Ryšys
Ryšio technologija Vielinis  
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 850 nm  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) 0 - 40 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -20 - 70 °C  
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 0 - 85%  
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 5 - 90%  
Kitos savybės
Pluošto tipas MMF  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner