0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver tinklo medijos keitiklis 1000 Mbit/ai 1310 nm

EAN: 882658262791
Part number: MGBLX1
SKU: 1004062
174,98 € neto
215,23 € bruto
Prieinamumas:
5  vnt.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Pristatymo kaina nuo:  7,22 € Apskaičiuokite pristatymo kainą
Siuntimas nuo: 2024 m. birželis 12 d., trečiadienis
Mokėjimo būdai
Pristatymo būdai

Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver tinklo medijos keitiklis 1000 Mbit/ai 1310 nm

EAN:

882658262791

Part number:

MGBLX1

SKU: 1004062
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Mes randame optimalų sprendimą jūsų verslui. Mūsų pardavimų ir išankstinių pardavimų specialistai kasdien parenka produktus ir paslaugas savo klientams.
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojame, kad įranga bus pristatyta laiku, kad ir kur būtumėte. Bendradarbiaujame su pasauliniais partneriais, kad užtikrintume optimalią logistiką.
Garantuojama įgyvendinimo parama
Siūlome pagalbą įgyvendinant sprendimus jūsų versle. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda efektyviai valdyti jūsų infrastruktūrą.
Klientas - svarbiausia
Mūsų RMA ekspertai greitai ir efektyviai nagrinėja skundus ir keičia įrangą, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.
Aprašymas
Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1000 Mbit/ai, Kabelių technologija: 1000Base-LX. Ryšio technologija: Vielinis. Maksimalus perdavimo atstumas: 10000 m, Bangos ilgis: 1310 nm. Kilmės šalis: Kinija, Saugumas: FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2, Sertifikavimas: FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.. Energijos suvartojimas: 1 W
Specifikacija
Tinklas
Didžiausias duomenų perdavimo greitis  Didžiausias duomenų perdavimo greitis
1000 Mbit/ai
išplėsti aprašymą
Kabelių technologija  Kabelių technologija
1000Base-LX
išplėsti aprašymą
Ryšys
Ryšio technologija  Ryšio technologija
Vielinis
išplėsti aprašymą
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas  Maksimalus perdavimo atstumas
10000 m
išplėsti aprašymą
Bangos ilgis  Bangos ilgis
1310 nm
išplėsti aprašymą
Konstrukcija
Kilmės šalis  Kilmės šalis
Kinija
išplėsti aprašymą
Saugumas  Saugumas
FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2
išplėsti aprašymą
Sertifikavimas 
FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.
išplėsti aprašymą
Energijos valdymas
Energijos suvartojimas  Energijos suvartojimas
1 W
išplėsti aprašymą
Valdymo funkcijos
Pakeitimas neišjungus 
Taip
išplėsti aprašymą
„Plug and Play“ funkcija  „Plug and Play“ funkcija
Taip
išplėsti aprašymą
Svoris ir matmenys
Plotis  Plotis
55,7 mm
išplėsti aprašymą
Ilgis  Ilgis
13,4 mm
išplėsti aprašymą
Aukštis  Aukštis
8,5 mm
išplėsti aprašymą
Svoris  Svoris
20 g
išplėsti aprašymą
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT)  Darbo temperatūros diapazonas (TT)
0 - 70 °C
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)  Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)
-40 - 85 °C
išplėsti aprašymą
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 
10 - 85%
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 
5 - 90%
išplėsti aprašymą
Pakuotės duomenys
Pakuotės plotis  Pakuotės plotis
81,3 mm
išplėsti aprašymą
Pakuotės gylis  Pakuotės gylis
127 mm
išplėsti aprašymą
Pakuotės aukštis  Pakuotės aukštis
25,4 mm
išplėsti aprašymą
Paketo svoris  Paketo svoris
50 g
išplėsti aprašymą
Logistikos duomenys
Darniosios sistemos (DS) kodas 
85176990
išplėsti aprašymą
Kiekis pakuotėje 
1 vnt
išplėsti aprašymą
Kitos savybės
Perdavimo galios diapazonas 
-9,5 - -3 dBmW
išplėsti aprašymą
Pilnai abipusis (duplex)  Pilnai abipusis (duplex)
Taip
išplėsti aprašymą
Jungtis(ys) 
LC-LC
išplėsti aprašymą
Sąsaja  Sąsaja
SFP
išplėsti aprašymą
Matmenys (WxDxH)  Matmenys (WxDxH)
13,4 x 55,7 x 8,5 mm
išplėsti aprašymą
Pluošto tipas 
SMF
išplėsti aprašymą

Išsirinkti produktai

Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai