0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai 1300 nm

Part number: MGBLH1
EAN: 4260039342748
Part number: MGBLH1
-7%
201,12 € neto
187,22 € neto
226,54 € bruto
Prieinamumas:
11-20  vnt.
Pristatymas:
2021 m. gruodis 15 d., trečiadienis
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Siuntimas kurjeru  6,05 € Skaičiuoti
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai 1300 nm
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP transceiver type Optinis pluoštas  
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 1000 Mbit/ai  
Sąsajos tipas mini-GBIC  
Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas Taip  
Fiber optic connector LC  
SFP siųstuvo-imtuvo standartas LH  
Maksimalus perdavimo atstumas 40000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 1300 nm  
Savybės
Plug and Play Taip  
Hot-swap Taip  
Saugumas FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2  
Modelio suderinamumas Cisco  
Sertifikavimas FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B  
Energijos valdymas
Energijos suvartojimas 1 W  
Aplinkos sąlygos
Maksimali veikimo temperatūra 40 °C  
Darbo temperatūros diapazonas (TT) 0 - 40 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -20 - 70 °C  
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 0 - 85%  
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 5 - 90%  
Svoris ir matmenys
Plotis 13,4 mm  
Ilgis 56,5 mm  
Aukštis 8,5 mm  
Svoris 18 g  
Pakuotės duomenys
Produktų skaičius pakuotėje 1 vnt  
Kitos savybės
Matmenys (WxDxH) 85 x 134 x 56 mm  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner