0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco MFELX1 tinklo medijos keitiklis 100 Mbit/ai 1310 nm

EAN: 4260039345480
Part number: MFELX1
SKU: 1004768
200,40 € neto
246,49 € bruto
Nėra sandėlyje
Mokėjimo būdai
Pristatymo būdai

Cisco MFELX1 tinklo medijos keitiklis 100 Mbit/ai 1310 nm

EAN:

4260039345480

Part number:

MFELX1

SKU: 1004768
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Mes randame optimalų sprendimą jūsų verslui. Mūsų pardavimų ir išankstinių pardavimų specialistai kasdien parenka produktus ir paslaugas savo klientams.
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojame, kad įranga bus pristatyta laiku, kad ir kur būtumėte. Bendradarbiaujame su pasauliniais partneriais, kad užtikrintume optimalią logistiką.
Garantuojama įgyvendinimo parama
Siūlome pagalbą įgyvendinant sprendimus jūsų versle. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda efektyviai valdyti jūsų infrastruktūrą.
Klientas - svarbiausia
Mūsų RMA ekspertai greitai ir efektyviai nagrinėja skundus ir keičia įrangą, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.
Aprašymas
Cisco MFELX1. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 100 Mbit/ai, Kabelių technologija: 100BASE-LX. Ryšio technologija: Vielinis. Maksimalus perdavimo atstumas: 10000 m, Bangos ilgis: 1310 nm. Sertifikavimas: SFP MSA, ITU-T G.957 and G.958, FDA 21CFR 1040.10,11, IEC 60825-1,2, FCC Part15 Class B, UL, cUL,.... Matmenys (WxDxH): 13 x 59 x 6 mm
Specifikacija
Tinklas
Didžiausias duomenų perdavimo greitis  Didžiausias duomenų perdavimo greitis
100 Mbit/ai
išplėsti aprašymą
Kabelių technologija  Kabelių technologija
100BASE-LX
išplėsti aprašymą
Ryšys
Ryšio technologija  Ryšio technologija
Vielinis
išplėsti aprašymą
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas  Maksimalus perdavimo atstumas
10000 m
išplėsti aprašymą
Bangos ilgis  Bangos ilgis
1310 nm
išplėsti aprašymą
Konstrukcija
Sertifikavimas 
SFP MSA, ITU-T G.957 and G.958, FDA 21CFR 1040.10,11, IEC 60825-1,2, FCC Part15 Class B, UL, cUL, ICES-003, CB
išplėsti aprašymą
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT)  Darbo temperatūros diapazonas (TT)
0 - 70 °C
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)  Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)
-40 - 85 °C
išplėsti aprašymą
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 
10 - 85%
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 
5 - 90%
išplėsti aprašymą
Kitos savybės
Matmenys (WxDxH)  Matmenys (WxDxH)
13 x 59 x 6 mm
išplėsti aprašymą

Išsirinkti produktai

Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai