0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco MFEFX1 tinklo medijos keitiklis 100 Mbit/ai 1310 nm

Part number: MFEFX1
EAN: 0745883577712
Part number: MFEFX1
-21%
96,23 € neto
76,43 € neto
92,48 € bruto
Nėra sandėlyje
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco MFEFX1 tinklo medijos keitiklis 100 Mbit/ai 1310 nm
Specifikacija
Tinklas
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 100 Mbit/ai  
Kabelių technologija 100BASE-FX  
Ryšys
Ryšio technologija Vielinis  
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas 2000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 1310 nm  
Design
Sertifikavimas SFP MSA, ITU-T G.253 Core, FDA 21CFR 1040.10,11 EC 60825-1,2 FCC Part15 Class B, UL, cUL, ICES-003, CB  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) 0 - 70 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 85 °C  
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 10 - 85%  
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 5 - 90%  
Kitos savybės
Matmenys (WxDxH) 13 x 56 x 9 mm  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner