0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

J4858D

Produkto pavadinimas: Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai
EAN: 190017245836
Part number: J4858D
82,76 € neto
100,14 € bruto
Prieinamumas:
50+  vnt.
Pristatymas:
2022 m. vasaris 1 d., antradienis
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Siuntimas kurjeru  6,05 € Skaičiuoti
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Hewlett Packard Enterprise Aruba 1G SFP LC SX tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP transceiver type Optinis pluoštas  
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 1000 Mbit/ai  
Sąsajos tipas SFP  
Palaikomas daugiarežimis pluoštas (MMF) Taip  
Fiber optic connector LC  
SFP siųstuvo-imtuvo standartas SX  
Maksimalus perdavimo atstumas 500 m  
Fibre kanalo portai 2  
Savybės
Suderinami produktai Aruba 2930F  
Svoris ir matmenys
Plotis 55,9 mm  
Ilgis 12,7 mm  
Aukštis 15,2 mm  
Svoris 45 g  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner