0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

GLC-ZX-SMD=

Produkto pavadinimas: Cisco 1000BASE-ZX SFP tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai 1550 nm
EAN: 8826583409250
-60%
3295,12 € neto
1317,78 € neto
1594,51 € bruto
Nėra sandėlyje
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco 1000BASE-ZX SFP tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai 1550 nm
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP transceiver type Optinis pluoštas  
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 1000 Mbit/ai  
Sąsajos tipas SFP  
Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas Taip  
SFP siųstuvo-imtuvo standartas ZX  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 1550 nm  
Tinklo standartai IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u  
A Medium Dependent Interface (MDI) describes the interface (both physical and electrical) in a computer network from a physical layer implementation to the physical medium used to carry the transmission. Ethernet over twisted pair also defines a medium dependent interface crossover (MDIX) interface. Auto-MDIX ports on newer network interfaces detect if the connection would require a crossover, and automatically chooses the MDI or MDIX configuration to properly match the other end of the link.  Auto MDI/MDI-X Taip  
Savybės
Plug and Play Taip  
Hot-swap Taip  
Sertifikavimas MSA  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) -10 - 85 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 85 °C  
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 10 - 80%  
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 10 - 80%  
Techniniai duomenys
Tvarumo sertifikatai RoHS  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner