0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco GLC-ZX-SM= tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai SFP 1550 nm

Part number: GLC-ZX-SM=
EAN: -
Part number: GLC-ZX-SM=
-58%
3559,65 € neto
1482,24 € neto
1793,51 € bruto
Nėra sandėlyje
Aprašymas
Specifikacija
Tinklas
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 1000  
Kabelių technologija 1000BASE-ZX  
Ryšys
Ryšio technologija Wired  
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas 70000  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 1550  
Design
Patikimumo pramonės standartai IEEE 802.3z, IEEE 802.3ah  
Saugumas Laser Class I 21CFR1040 LN#50 7/2001, Laser Class I IEC 60825-1  
Valdymo funkcijos
Hot-swap Taip  
Svoris ir matmenys
Svoris 75  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) -40 - 85  
Kitos savybės
Siųstimo galia 5 - 0  
Matmenys (WxDxH) 13.4 x 56.5 x 8.5  
Sąsaja SFP  
Jungtis(ys) LC/PC  
Veikimo temperatūros norma (T-T) -40 - 185  
Pluošto tipas SMF  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner