0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

GLC-T-RF

Produkto pavadinimas: Cisco GLC-T, Refurbished tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai SFP
EAN: 0882658166129
115,45 € neto
139,69 € bruto
Nėra sandėlyje
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco GLC-T, Refurbished tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai SFP
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP transceiver type Optinis pluoštas  
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 1000 Mbit/ai  
Sąsajos tipas SFP  
Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas Taip  
Palaikomas daugiarežimis pluoštas (MMF) Taip  
Fiber optic connector LC  
Fiber cable diameters supported 9/125 µm  
SFP siųstuvo-imtuvo standartas LR  
Ethernet interface type 100 Gigabit Ethernet  
A Medium Dependent Interface (MDI) describes the interface (both physical and electrical) in a computer network from a physical layer implementation to the physical medium used to carry the transmission. Ethernet over twisted pair also defines a medium dependent interface crossover (MDIX) interface. Auto-MDIX ports on newer network interfaces detect if the connection would require a crossover, and automatically chooses the MDI or MDIX configuration to properly match the other end of the link.  Auto MDI/MDI-X Taip  
Savybės
Plug and Play Taip  
Suderinami produktai Catalyst 2970G-24, 3560-12, 3560-24, 3560-48, 3560E-12, 3560E-24, 3560E-48, 3560G-24, 3560G-48, 3560X-24, 3560X-48, 3750-24  
Sertifikavimas CE, RoHS, MSA  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) 0 - 70 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 85 °C  
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 10 - 80%  
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 10 - 85%  
Svoris ir matmenys
Plotis 13 mm  
Ilgis 50,8 mm  
Aukštis 13 mm  
Pakuotės duomenys
Produktų skaičius pakuotėje 1 vnt  
User guide Taip  
Instrukcija Taip  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner