0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco GLC-GE-100FX= tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai SFP 1310 nm

Part number: GLC-GE-100FX=
EAN: 746320977003
-60%
215,44 € neto
86,33 € neto
104,46 € bruto
Prieinamumas:
7.00  vnt.
Pristatymas:
2021 m. spalis 21 d., ketvirtadienis
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Siuntimas kurjeru  6,05 € Skaičiuoti
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco GLC-GE-100FX= tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai SFP 1310 nm
Specifikacija
Tinklas
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 100 Mbit/ai  
Kabelių technologija 100BASE-FX  
Ryšys
Ryšio technologija Vielinis  
Design
Patikimumo pramonės standartai IEEE 802.3u  
Sertifikavimas RoHS  
Kitos savybės
Sąsaja Mini-GBIC  
Form factor SFP  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner