0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco 100BASE-LX10 SFP tinklo medijos keitiklis 1310 nm

EAN: 4053162381247
Part number: GLC-FE-100LX-RGD=
SKU: 1005437
344,87 € neto
424,19 € bruto
Nėra sandėlyje
Mokėjimo būdai
Pristatymo būdai

Cisco 100BASE-LX10 SFP tinklo medijos keitiklis 1310 nm

EAN:

4053162381247

Part number:

GLC-FE-100LX-RGD=

SKU: 1005437
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Mes randame optimalų sprendimą jūsų verslui. Mūsų pardavimų ir išankstinių pardavimų specialistai kasdien parenka produktus ir paslaugas savo klientams.
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojame, kad įranga bus pristatyta laiku, kad ir kur būtumėte. Bendradarbiaujame su pasauliniais partneriais, kad užtikrintume optimalią logistiką.
Garantuojama įgyvendinimo parama
Siūlome pagalbą įgyvendinant sprendimus jūsų versle. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda efektyviai valdyti jūsų infrastruktūrą.
Klientas - svarbiausia
Mūsų RMA ekspertai greitai ir efektyviai nagrinėja skundus ir keičia įrangą, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.
Aprašymas
Cisco 100BASE-LX10 SFP. Maksimalus perdavimo atstumas: 10000 m, Bangos ilgis: 1310 nm. Patikimumo pramonės standartai: IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3, Saugumas: Laser Class 1 21CFR1040. Perdavimo galios diapazonas: -8 - -15 dBmW, Jungtis(ys): Dual LC, Pluošto tipas: SMF
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas  Maksimalus perdavimo atstumas
10000 m
išplėsti aprašymą
Bangos ilgis  Bangos ilgis
1310 nm
išplėsti aprašymą
Konstrukcija
Patikimumo pramonės standartai  Patikimumo pramonės standartai
IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3
išplėsti aprašymą
Saugumas  Saugumas
Laser Class 1 21CFR1040
išplėsti aprašymą
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT)  Darbo temperatūros diapazonas (TT)
0 - 70 °C
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)  Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)
-40 - 85 °C
išplėsti aprašymą
Logistikos duomenys
Darniosios sistemos (DS) kodas 
85176990
išplėsti aprašymą
Kitos savybės
Perdavimo galios diapazonas 
-8 - -15 dBmW
išplėsti aprašymą
Jungtis(ys) 
Dual LC
išplėsti aprašymą
Pluošto tipas 
SMF
išplėsti aprašymą

Išsirinkti produktai

Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai