0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

GLC-FE-100EX

Produkto pavadinimas: Cisco 100BASE-EX SFP tinklo medijos keitiklis 1310 nm
EAN: -
Part number: GLC-FE-100EX
-55%
523,63 € neto
236,68 € neto
286,38 € bruto
Nėra sandėlyje
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco 100BASE-EX SFP tinklo medijos keitiklis 1310 nm
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
Maksimalus perdavimo atstumas 40000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 1310 nm  
Design
Patikimumo pramonės standartai IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) 0 - 70 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 85 °C  
Kitos savybės
Siųstimo galia 0 - -5 dBmW  
Jungtis(ys) Dual LC  
Pluošto tipas SMF  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner