0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

GLC-BX80-U-I=

Produkto pavadinimas: Cisco GLC-BX80-U-I= tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai SFP 1490 nm
EAN: 0882658632211
-60%
4288,66 € neto
1717,87 € neto
2078,62 € bruto
Nėra sandėlyje
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Cisco GLC-BX80-U-I= tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai SFP 1490 nm
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP transceiver type Optinis pluoštas  
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 1000 Mbit/ai  
Sąsajos tipas SFP  
Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas Taip  
SFP siųstuvo-imtuvo standartas BX-U  
Maksimalus perdavimo atstumas 80000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 1490 nm  
Tx power (min) -2 dBmW  
Tx power (max) 3 dBmW  
Rx power (min) -27 dBmW  
Rx power (max) 3 dBmW  
Tinklo standartai IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z  
Kabelių technologija 1000BASE-BX80  
Savybės
Produkto spalva Pilka  
Hot-swap Taip  
Energijos valdymas
Energijos suvartojimas 1 W  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) -40 - 85 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 85 °C  
Svoris ir matmenys
Plotis 13,4 mm  
Ilgis 56,5 mm  
Aukštis 8,5 mm  
Svoris 75 g  
Pakuotės duomenys
Produktų skaičius pakuotėje 1 vnt  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner