0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

GLC-BX40-DA-I=

Produkto pavadinimas: 1000BASE-BX40 SFP, 1490NM
EAN: 0882658632051
-60%
2230,80 € neto
896,15 € neto
1084,34 € bruto
Nėra sandėlyje
Aprašymas
Skaityti daugiau apie 1000BASE-BX40 SFP, 1490NM
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP transceiver type Optinis pluoštas  
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 1000 Mbit/ai  
Sąsajos tipas SFP  
Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas Taip  
Palaikomas daugiarežimis pluoštas (MMF) Ne  
Maksimalus perdavimo atstumas 40000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 1490 nm  
Tx bangų ilgis (min.) 1480 nm  
Tx bangų ilgis (maks.) 1500 nm  
Rx bangų ilgis (min.) 1260 nm  
Rx bangų ilgis (maks.) 1360 nm  
Tx power (min) -5 dBmW  
Tx power (max) 3 dBmW  
Rx power (min) -25 dBmW  
Rx power (max) 3 dBmW  
Tinklo standartai IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z  
Savybės
Produkto spalva Pilka  
Hot-swap Taip  
Energijos valdymas
Energijos suvartojimas 1 W  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) -40 - 85 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 85 °C  
Svoris ir matmenys
Plotis 13,4 mm  
Ilgis 56,5 mm  
Aukštis 8,5 mm  
Svoris 75 g  
Pakuotės duomenys
Produktų skaičius pakuotėje 1 vnt  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner