0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

D-Link DEM-311GT tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai SFP 850 nm

EAN: 790069248153
Part number: DEM-311GT
SKU: 1655250
25,97 € neto
31,94 € bruto
Prieinamumas:
11-20  vnt.
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Pristatymo kaina nuo:  7,49 € Apskaičiuokite pristatymo kainą
Pristatymas: 2024 m. liepa 24 d., trečiadienis
Mokėjimo būdai
Pristatymo būdai

D-Link DEM-311GT tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai SFP 850 nm

EAN:

790069248153

Part number:

DEM-311GT

SKU: 1655250

> SFP Optinis pluoštas 1000 Mbit/ai

> Bangos ilgis: 850 nm

> Pakeitimas neišjungus

Idealūs sprendimai jūsų verslui
Mes randame optimalų sprendimą jūsų verslui. Mūsų pardavimų ir išankstinių pardavimų specialistai kasdien parenka produktus ir paslaugas savo klientams.
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojame, kad įranga bus pristatyta laiku, kad ir kur būtumėte. Bendradarbiaujame su pasauliniais partneriais, kad užtikrintume optimalią logistiką.
Garantuojama įgyvendinimo parama
Siūlome pagalbą įgyvendinant sprendimus jūsų versle. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda efektyviai valdyti jūsų infrastruktūrą.
Klientas - svarbiausia
Mūsų RMA ekspertai greitai ir efektyviai nagrinėja skundus ir keičia įrangą, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.
Aprašymas
D-Link DEM-311GT. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP. Pakuotės plotis: 74 mm, Pakuotės gylis: 131 mm, Pakuotės aukštis: 49 mm. Transportavimo kartono dėžės ilgis: 36 cm, Transportavimo kartono dėžės plotis: 26 cm, Transportavimo kartono dėžės aukštis: 31 cm
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP siųstuvo-imtuvo tipas 
Optinis pluoštas
išplėsti aprašymą
Didžiausias duomenų perdavimo greitis  Didžiausias duomenų perdavimo greitis
1000 Mbit/ai
išplėsti aprašymą
Sąsajos tipas 
SFP
išplėsti aprašymą
Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas 
Ne
išplėsti aprašymą
Palaikomas daugiarežimis pluoštas (MMF) 
Taip
išplėsti aprašymą
Šviesolaidžio optinė jungtis  Šviesolaidžio optinė jungtis
LC
išplėsti aprašymą
Palaikomi šviesolaidžio skersmenys 
50/125 µm
išplėsti aprašymą
SFP siųstuvo-imtuvo standartas 
SX
išplėsti aprašymą
Maksimalus perdavimo atstumas  Maksimalus perdavimo atstumas
550 m
išplėsti aprašymą
Bangos ilgis  Bangos ilgis
850 nm
išplėsti aprašymą
Tinklo standartai  Tinklo standartai
IEEE 802.3x
išplėsti aprašymą
Apdorojimo iš abiejų pusių sistema  Apdorojimo iš abiejų pusių sistema
Visa
išplėsti aprašymą
Savybės
Pakeitimas neišjungus 
Taip
išplėsti aprašymą
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT)  Darbo temperatūros diapazonas (TT)
0 - 40 °C
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)  Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)
-40 - 85 °C
išplėsti aprašymą
Pakuotės duomenys
Pakuotės plotis  Pakuotės plotis
74 mm
išplėsti aprašymą
Pakuotės gylis  Pakuotės gylis
131 mm
išplėsti aprašymą
Pakuotės aukštis  Pakuotės aukštis
49 mm
išplėsti aprašymą
Paketo svoris  Paketo svoris
64 g
išplėsti aprašymą
Logistikos duomenys
Bendrasis padėklo svoris (gabenant jūra) 
246,8 kg
išplėsti aprašymą
Padėklo aukštis (gabenant oru) 
199 cm
išplėsti aprašymą
Padėklo bendrasis plotis 
122 cm
išplėsti aprašymą
Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo (jūrų transporto) 
54 vnt
išplėsti aprašymą
Gaminių skaičius ant padėklo (jūrų transporto) 
2700 vnt
išplėsti aprašymą
Gabenimo (vidinės) dėžės bendrasis svoris 
4,2 kg
išplėsti aprašymą
Padėklo aukštis (gabenant jūra) 
199 cm
išplėsti aprašymą
Transportavimo kartono dėžės ilgis 
36 cm
išplėsti aprašymą
Padėklo bendrasis ilgis 
102 cm
išplėsti aprašymą
Transportavimo kartono dėžės aukštis 
31 cm
išplėsti aprašymą
Transportavimo kartono dėžės plotis 
26 cm
išplėsti aprašymą
Transportavimo kartono dėžės grynasis svoris 
3,2 kg
išplėsti aprašymą
Gaminių skaičius gabenimo (vidinėje) dėžėje 
50 vnt
išplėsti aprašymą
Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo (oro transporto) 
54 vnt
išplėsti aprašymą
Bendrasis padėklo svoris (gabenant oru) 
246,8 kg
išplėsti aprašymą
Kiekis ant padėklo (gabenant oru) 
2700 vnt
išplėsti aprašymą
Darniosios sistemos (DS) kodas 
85369010
išplėsti aprašymą
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai