0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

Cisco CWDM-SFP10G-1590= tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai SFP+ 1590 nm

EAN: 882658652097
Part number: CWDM-SFP10G-1590=
SKU: 1047286
8178,55 € neto
10059,62 € bruto
Nėra sandėlyje
Mokėjimo būdai
Pristatymo būdai

Cisco CWDM-SFP10G-1590= tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai SFP+ 1590 nm

EAN:

882658652097

Part number:

CWDM-SFP10G-1590=

SKU: 1047286

> SFP+ Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai

> Bangos ilgis: 1590 nm

> Pakeitimas neišjungus

> Įėjimo įtampa: 3.3 V

Idealūs sprendimai jūsų verslui
Mes randame optimalų sprendimą jūsų verslui. Mūsų pardavimų ir išankstinių pardavimų specialistai kasdien parenka produktus ir paslaugas savo klientams.
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojame, kad įranga bus pristatyta laiku, kad ir kur būtumėte. Bendradarbiaujame su pasauliniais partneriais, kad užtikrintume optimalią logistiką.
Garantuojama įgyvendinimo parama
Siūlome pagalbą įgyvendinant sprendimus jūsų versle. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda efektyviai valdyti jūsų infrastruktūrą.
Klientas - svarbiausia
Mūsų RMA ekspertai greitai ir efektyviai nagrinėja skundus ir keičia įrangą, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.
Aprašymas Multimedia
Cisco CWDM-SFP10G-1590=. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 10000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: SFP+. Produkto spalva: Sidabras. Įėjimo įtampa: 3.3 V, Maksimali srovė: 0,3 A
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP siųstuvo-imtuvo tipas 
Optinis pluoštas
išplėsti aprašymą
Didžiausias duomenų perdavimo greitis  Didžiausias duomenų perdavimo greitis
10000 Mbit/ai
išplėsti aprašymą
Sąsajos tipas 
SFP+
išplėsti aprašymą
Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas 
Taip
išplėsti aprašymą
Šviesolaidžio optinė jungtis  Šviesolaidžio optinė jungtis
LC, PC
išplėsti aprašymą
SFP siųstuvo-imtuvo standartas 
CWDM
išplėsti aprašymą
Maksimalus perdavimo atstumas  Maksimalus perdavimo atstumas
40000 m
išplėsti aprašymą
Bangos ilgis  Bangos ilgis
1590 nm
išplėsti aprašymą
Fibre kanalo portai  Fibre kanalo portai
2
išplėsti aprašymą
Savybės
Produkto spalva  Produkto spalva
Sidabras
išplėsti aprašymą
Pakeitimas neišjungus 
Taip
išplėsti aprašymą
Energijos valdymas
Įėjimo įtampa  Įėjimo įtampa
3.3 V
išplėsti aprašymą
Maksimali srovė  Maksimali srovė
0,3 A
išplėsti aprašymą
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT)  Darbo temperatūros diapazonas (TT)
0 - 70 °C
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)  Sandėliavimo temperatūros norma (T-T)
-40 - 85 °C
išplėsti aprašymą
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 
10 - 80%
išplėsti aprašymą
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 
10 - 80%
išplėsti aprašymą
Veikimo temperatūros norma (T-T) 
32 - 158 °F
išplėsti aprašymą
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai