0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

NETGEAR ACM762-10000S tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 100000 Mbit/ai QSFP28

EAN: 0606449147056
Part number: ACM762-10000S
SKU: 1677007
387,48 € neto
476,60 € bruto
Nėra sandėlyje
Mokėjimo būdai
Pristatymo būdai

NETGEAR ACM762-10000S tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 100000 Mbit/ai QSFP28

EAN:

0606449147056

Part number:

ACM762-10000S

SKU: 1677007
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Mes randame optimalų sprendimą jūsų verslui. Mūsų pardavimų ir išankstinių pardavimų specialistai kasdien parenka produktus ir paslaugas savo klientams.
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojame, kad įranga bus pristatyta laiku, kad ir kur būtumėte. Bendradarbiaujame su pasauliniais partneriais, kad užtikrintume optimalią logistiką.
Garantuojama įgyvendinimo parama
Siūlome pagalbą įgyvendinant sprendimus jūsų versle. Mūsų kvalifikuoti inžinieriai padeda efektyviai valdyti jūsų infrastruktūrą.
Klientas - svarbiausia
Mūsų RMA ekspertai greitai ir efektyviai nagrinėja skundus ir keičia įrangą, kad jūsų verslas veiktų sklandžiai.
Aprašymas Multimedia
NETGEAR ACM762-10000S. SFP siųstuvo-imtuvo tipas: Optinis pluoštas, Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 100000 Mbit/ai, Sąsajos tipas: QSFP28. Produkto spalva: Pilka
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP siųstuvo-imtuvo tipas 
Optinis pluoštas
išplėsti aprašymą
Didžiausias duomenų perdavimo greitis  Didžiausias duomenų perdavimo greitis
100000 Mbit/ai
išplėsti aprašymą
Sąsajos tipas 
QSFP28
išplėsti aprašymą
Vienrežimio pluošto (SMF) palaikymas 
Taip
išplėsti aprašymą
Palaikomas daugiarežimis pluoštas (MMF) 
Ne
išplėsti aprašymą
Šviesolaidžio optinė jungtis  Šviesolaidžio optinė jungtis
LC
išplėsti aprašymą
Palaikomi šviesolaidžio skersmenys 
9/125 µm
išplėsti aprašymą
SFP siųstuvo-imtuvo standartas 
LR4
išplėsti aprašymą
Maksimalus perdavimo atstumas  Maksimalus perdavimo atstumas
10000 m
išplėsti aprašymą
Eterneto sąsajos tipas 
100 Gigabit Ethernet
išplėsti aprašymą
Apdorojimo iš abiejų pusių sistema  Apdorojimo iš abiejų pusių sistema
Visa
išplėsti aprašymą
Savybės
Produkto spalva  Produkto spalva
Pilka
išplėsti aprašymą
Logistikos duomenys
Darniosios sistemos (DS) kodas 
85369010
išplėsti aprašymą

Išsirinkti produktai

Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai