Huawei AP Controller AC650-256AP mainframe (10*GE ports, 2*10GE SFP+ ports, with the AC/DC adapter)
Numatomą pristatymo laiką pateikia vežėjai. Tai leidžia nustatyti numatomą datą, kada jūsų užsakymas pasieks jus.
Pasirinkti reikiamą gaminį
> 10,100,1000 Mbit/ai 10000 Mpps
> VLAN palaikymas
> Pilka
Idealūs sprendimai jūsų verslui
Skubus įrangos pristatymas visame pasaulyje
Garantuojama įgyvendinimo parama
Klientas - svarbiausia
Aprašymas
Ženkite į naują tinklo valdymo amžių su Huawei AP Controller AC650-256AP pagrindiniu kompiuteriu – technologijos viršūne, skirta suteikti jūsų belaidžiam tinklui neprilygstamą valdymą ir mastelį. Šis valdiklis, galintis valdyti iki 256 prieigos taškų, yra pagrindas, kuriuo remdamosi įmonės gali sukurti visapusišką, reaguojančią ir saugią belaidžio ryšio infrastruktūrą.
Su AC650-256AP Huawei iš naujo apibrėžia tinklo efektyvumą ir siūlo įrenginį, kuris ne tik palaiko šurmuliuojančius dabartinio belaidžio srauto poreikius, bet ir numato būsimos plėtros poreikius. Jo 10 gigabitų eterneto prievadai yra vartai, per kuriuos perduodami didelės spartos duomenys, o tai palengvina tinklo aplinką, kurioje klesti greitas ryšys ir nenutrūkstamos paslaugos.
Tinklo sudėtingumas nebereiškia valdymo sunkumų. AC650-256AP pasižymi į vartotoją orientuotu dizainu, kuris supaprastina anksčiau sudėtingas tinklo operacijas. Nuo automatinio prieigos taško aptikimo ir konfigūravimo iki stebėjimo realiuoju laiku ir našumo optimizavimo šis valdiklis suteikia jūsų tinklui sudėtingo ir prieinamo intelekto lygį.
Tvirtos saugos funkcijos, integruotos į Huawei AC650-256AP, užtikrina, kad jūsų tinklas būtų tvirtovė. Pažangūs šifravimo standartai kartu su išsamiais autentifikavimo protokolais reiškia, kad jūsų duomenys yra gerai apsaugoti nuo kibernetinių grėsmių. AC650-256AP palaiko jūsų tinklo vientisumą, todėl galite užtikrintai vykdyti savo verslą.
Universalumas yra AC650-256AP dizaino pagrindas. Dėl galimybės sklandžiai susimaišyti su įvairiais „Huawei“ prieigos taškais jis yra universalus pasirinkimas bet kokiam diegimo scenarijui. Šis valdiklis sukurtas taip, kad palaikytų ir padidintų jūsų tinklo potencialą – nuo besidriekiančių miestelio tinklų iki tankios įmonės aplinkos.
Pasirinkę Huawei AP Controller AC650-256AP , jūs ne tik perkate produktą; investuojate į sprendimą, kuris yra belaidžio tinklo technologijos priešakyje. Kviečiame pasigilinti į specifikacijas ir funkcijas, dėl kurių AC650-256AP yra protingas pasirinkimas tiems, kurie įsivaizduoja tinklą, kuris būtų ne tik funkcionalus, bet ir didžiulis. Susisiekite su mumis, kad sužinotumėte daugiau, ir leiskitės į kelionę kartu iš naujo apibrėžti jūsų belaidžio tinklo galimybes.
Apžvalga
| Prekė | Detalės |
|---|---|
| apibūdinimas | AC650-256AP pagrindinis kompiuteris (10*GE prievadai, 2*10GE SFP+ prievadai, su kintamosios srovės / nuolatinės srovės adapteriu) |
| Dalies numeris | 02355NCH |
| Modelis | AC650-256AP |
| Pirmoji palaikoma versija | V200R022C10 |
Išvaizda

Uostai

1 | GE | 2 | DC 12V |
3 | 10GE | 4 | USB |
5 | KONSOLĖ | - | - |
| Uostas | Jungties tipas | apibūdinimas | Galimi komponentai |
|---|---|---|---|
| GE | RJ45 | 10 x 10/100/1000BASE-T Ethernet elektros prievadų | Tinklo kabelis |
| 10GE | SFP+ | 2 x 10GE SFP+ Ethernet optiniai prievadai | Optinis modulis |
| DC 12V | DC jungtis | DC įvesties jungtis | 12 V DC maitinimo adapteris |
| KONSOLĖ | RJ45 | Konsolės prievadas | Konsolės laidas |
| USB | A tipo USB 2.0 | USB prievadas, jungiamas prie USB atmintinės ar kito saugojimo įrenginio, kad būtų padidinta atminties vieta. | USB laikmena |
Indikatoriai ir mygtukai

1 | Aptarnavimo prievado indikatoriai | 2 | RST mygtukas |
3 | PWR indikatorius | 4 | SYS indikatorius |
5 | USB indikatorius | 6 | DEBESIS indikatorius |
| Šilkografija | vardas | Spalva | Būsena | apibūdinimas |
|---|---|---|---|---|
| PWR | Maitinimo modulio indikatorius | - | Išjungta | Sistema neįjungta arba sutriko vidinis maitinimo šaltinis. |
| Žalias | Nuolatinis | Maitinimas yra normalus. | ||
| SYS | Sistemos būsenos indikatorius | - | Išjungta | Sistema neveikia. |
| Žalias | Nuolatinis | Sistema įjungiama arba paleidžiama iš naujo. | ||
| Žalias | Mirksi kartą per 0,25 s (4 Hz) | Sistema paleidžiama. | ||
| Žalias | Lėtai mirksi (0,5 Hz) | Sistema veikia tinkamai. | ||
| Raudona | Nuolatinis | Sistema sugedusi. | ||
| USB | USB indikatorius | - | Išjungta | USB įrenginys neprijungtas. |
| Žalias | Nuolatinis | USB įrenginys prijungtas ir veikia tinkamai. | ||
| DEBESIS | DEBESIS indikatorius | - | Išjungta | Įrenginys neprijungtas prie debesų valdymo platformos arba ryšys nutrūko. |
| Žalias | Nuolatinis | Ryšys su debesų valdymo platforma yra normalus. | ||
| Žalias | Mirksi kartą per 0,25 s (4 Hz) | Įrenginys jungiasi prie debesų valdymo platformos. | ||
| - | GE elektros aptarnavimo prievado indikatorius | - | Išjungta | Prievadas neprijungtas arba buvo išjungtas. |
| Žalias | Nuolatinis | Ryšys nustatytas. | ||
| Geltona | Mirksi | Prievadas siunčia arba gauna duomenis. | ||
| - | 10GE optinio aptarnavimo prievado indikatorius | - | Išjungta | Uoste nenustatyta jokia nuoroda. |
| Žalias | Nuolatinis | Ryšys nustatytas. | ||
| Žalias | Mirksi | Prievadas siunčia arba gauna duomenis. |
| Šilkografija | vardas | apibūdinimas |
|---|---|---|
| RST | Perkrovimo mygtukas |
|
Techninės specifikacijos
| Prekė | Specifikacija |
|---|---|
| Diegimo tipas |
|
| Matmenys be pakuotės (A x P x G) [mm (in.)] | Pagrindinis: 43,6 mm x 250 mm x 210 mm (1,72 x 9,84 x 8,27 col.) Didžiausias: 43,6 mm x 250 mm x 215 mm (1,72 x 9,84 x 8,46 col.) |
| Svoris be pakuotės [kg (lb)] | 1,9 kg |
| Sandėliavimas | Nand FLASH 1GB |
| Konsolės prievadas | RJ45 |
| Didžiausias energijos suvartojimas [W] | 23,58 W |
| Maksimalus šilumos išsklaidymas [BTU/val.] | 80,45 BTU/val |
| Maitinimo režimas | DC adapteris |
| Aptarnavimo prievado apsauga nuo viršįtampių | 6 kV bendruoju režimu |
| Ventiliatorių tipai | Nė vienas |
| Maksimalus fizinių prievadų skaičius visame įrenginyje | 2 x 10GE (SFP+) + 10 x GE (RJ45) |
| Ilgalaikė darbo temperatūra [°C(°F)] | Nuo 0°C iki 45°C (32°F iki 113°F) (Jei aukštis virš jūros lygio yra nuo 1800 m iki 5000 m, temperatūra sumažėja 1°C arba 1,8°F kiekvieną kartą, kai aukštis padidėja 300 m .) |
| Laikymo temperatūra [°C(°F)] | –40°C iki +70°C (-40°F iki +158°F) |
| Ilgalaikė santykinė oro drėgmė [RH] | Nuo 5% RH iki 95% RH, nekondensuojantis |
| Ilgalaikis darbinis aukštis [m(ft.)] | –60 m iki +5000 m (–196,85 pėdų iki +16404,20 pėdų) |
| Atmosferos slėgis [kPa] | 53kPa – 106kPa ETSI 300 019-2-3 |
| Žemė | Žemė |
| USB | 1 x USB 2.0 (A tipo pagrindinio kompiuterio) prievadas |
| MTBF [metai] | 50 metų |
| MTTR [valanda] | 2 valandos |