0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

7G17A03537

Produkto pavadinimas: Lenovo 7G17A03537 tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 25000 Mbit/ai SFP28 850 nm
EAN: 889488421763
Part number: 7G17A03537
176,19 € neto
213,19 € bruto
Prieinamumas:
11-20  vnt.
Pristatymas:
2022 m. gegužė 27 d., penktadienis
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Siuntimas kurjeru  7,87 € Skaičiuoti
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Lenovo 7G17A03537 tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 25000 Mbit/ai SFP28 850 nm
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP transceiver type Optinis pluoštas  
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 25000 Mbit/ai  
Sąsajos tipas SFP28  
Maksimalus perdavimo atstumas 100 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 850 nm  
Savybės
Produkto spalva Metalinis  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner