0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.

46C3447

Produkto pavadinimas: Lenovo SFP+ SR tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai SFP+ 850 nm
EAN: 4053162038882
33,48 € neto
40,51 € bruto
Prieinamumas:
4  vnt.
Pristatymas:
2021 m. spalis 4 d., pirmadienis
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Siuntimas kurjeru  6,05 € Skaičiuoti
Aprašymas
Skaityti daugiau apie Lenovo SFP+ SR tinklo siųstuvų-imtuvų modulis Optinis pluoštas 10000 Mbit/ai SFP+ 850 nm
Specifikacija
Veikimo charakteristikos
SFP transceiver type Optinis pluoštas  
Duomenų perdavimo greitis (maks.) 10000 Mbit/ai  
Sąsajos tipas SFP+  
Palaikomas daugiarežimis pluoštas (MMF) Taip  
SFP siųstuvo-imtuvo standartas SR  
Maksimalus perdavimo atstumas 300 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Bangos ilgis 850 nm  
Tinklo standartai IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u  
Kabelių technologija 10GBASE-SR  
A Medium Dependent Interface (MDI) describes the interface (both physical and electrical) in a computer network from a physical layer implementation to the physical medium used to carry the transmission. Ethernet over twisted pair also defines a medium dependent interface crossover (MDIX) interface. Auto-MDIX ports on newer network interfaces detect if the connection would require a crossover, and automatically chooses the MDI or MDIX configuration to properly match the other end of the link.  Auto MDI/MDI-X Taip  
Savybės
Hot-Plug palaikymas Taip  
Sertifikavimas MSA  
Aplinkos sąlygos
Darbo temperatūros diapazonas (TT) 0 - 70 °C  
Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) -40 - 85 °C  
Darbo santykinės drėgmės diapazonas 10 - 80%  
Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas 10 - 85%  
Svoris ir matmenys
Plotis 13,4 mm  
Ilgis 56,5 mm  
Aukštis 8,5 mm  

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner