0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.
Skontaktuj się z nami
<
Prašome pateikti savo duomenis. Be šios informacijos negalėsime atsakyti į užklausą ir atsiūsti pasiūlymo. Gavę užklausą mūsų pardavimų skyrius įdės visas pastangas, kad parengti geriausią pasiūlymą.

Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.
Pasirinktas licencijos tipas. Norint pakeisti licencijos tipą reikia ištrinti konfigūratorių..

Uždaryti
Ištrinti konfigūratorių?TaipNe
Pasirinktas produktas priklauso kitam licencijos tipui, nei dabar pasirinkta.
Norint pridėti šį produktą reikia iš pradžių ištrinti konfigūratorių.

Uždaryti
Microsoft licencijų rūšys:
Open ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)ESDServicesMicrosoft AccessoriesMicrosoft SubscriptionsMicrosoft Perpetual Licenses Microsoft SurfaceSurface Accessories
Reikalinga Jums pagalba ar patarimas?
Paskambinkite mūsų ekspertams:
+370 5 214 0652 arba išsiūskite el.laišką:
software at senetic dot lt
Microsoft Open Value
Licencijavimo programa Microsoft Open Value yra skirta bendrovėms, kurios yra suinteresuotos įsigyti pastovią licenciją ( ne nustytos datos), už licencijas nori mokėti metinėmis išmokomis, ar vienkartinę įmoką. Sutartis yra sudaroma trims metams. Visos licencijos yra prieinamos su Software Assurance (L+SA).

Galiojančios sutartys:

Licencijos rūšis dėl subjekto rūšies kuriam norite įsigyti licenciją:

Yra prieinama Open Value licencijavimo galimybė vyriausybinėms administracijos įstaigoms, kvalifikuotoms ja naudotis mažoms ir vidutinio dydžio vyriausybinėms administracijos institucijoms.Tai licencijos rūšis, dėka kurios viešieji subjektai gali įsigyti Microsoft programinę įrangą už specialią lengvatinę kainą.
Pasiūla visai įmonei:

Šis variantas yra skirtas įmonėms, kurios nori įsigyti Microsoft programinės įrangos licencijas, laisvu būdu, bet kokį kiekį, bet kuriuo sutarties metu. Šio pasirinikimo pasinaudojimo sąlyga pradiniame užsakyme turi būti bent 5 licencijos pasirinktų prekių (L+SA arba SA) siūlomų šioje programoje. Kituose užsakymuose gali būti vieną licenciją. Visas licencijas galima įsigyti su Software Assurance

Šis variantas skirtas bendrovėms, kurios turi bent penkis kompiuterus įmonėje ir nori suvienodinti savo programinę įrangą visuose kompiuteriuose pagal vieną iš šių produktų: Windows 7 Enterprise aktualizavimas, Office Professional Plus, priėjimo licencijos į serverius taip vadinamų. Core CAL (Core Client Access License), Enterprise CAL, Windows Small Business Server CAL lub Windows Essential Business Server CAL.Visos licencijos turi Software Assurance.
Mokėjimas

Mokėjimas už licenciją yra vienkartinis – trimetės licencinės sutarties galiojimo pradžioje

Jeigu pasirinkote mokėjimą išsimokėtinai, vienkartinis mokėjimas už licenciją yra dalijamas į 3 vienodas dalis, kurias reikia sumokėti sutarties galiojimo metų pradžioje
Toliau

Jeigu esate Microsoft Open Value licencijavimo specialistu ir norite laisvai rinktis iš visų siūlomų licencijuotų produktų pasinaudokite mūsų įrankiu skirtu ekspertams.Užsakymas

  Išsirinkti produktai:
Išvalyk Išvalyk

Išsirinkti produktai

Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai