0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.
Office 365 - SeneticMicrosoft ESD
Microsoft Volume Licensing

Mūsų pasiūloje surasite tris Microsoft Volume Licensing licencijos rūšis:
Microsoft Open License
nuosavybės licencija
vienkartinis mokestis

Microsoft atviroji licencija, taip vadinama OPEN licencija (arba kitaip vadinama MOLP) yra paprasčiausiu Microsoft programinės įrangos nuolatines licencijos įsigijimo būdu, skirtas visoms įmonėms, tiek mažoms, tiek didelėms, taip pat švietimo ir administracijos institucijoms.

Leidžia įsigyti licencijas elastingu būdu - bet kuriuo sutarties galiojimo metu ir pageidaujamam produktų kiekiui, kurie tuo metu yra reikalingi įmonei. Microsoft atviroji licencija (, MOLP – Microsoft Open License Pack), yra prieinama įmonėms, švietimo institucijoms (Open Academic)) ir viešojo administravimo vienetams (Open Government). Daugiau informacijos apie MOLP.
Pasirinkti Open License
Microsoft Open License
Nuosavybės licencija
vienkartinis mokestis arba įmokos

Licencijavimo programa Microsoft Open Value skirta įmonėms, kurios yra suinteresuotos nuolatinės licencijos įsigijimu (nenustatyta data), už licencijas nori mokėti išmokomis, arba vienkartinio mokesčio formoje "iš anksto".Sutartis yra sudaroma trims metams, visos licencijos yra su Software Assurance (L+SA).

Programa Open Value yra pritaikyta visai įmonei (Company Wide) numato programinės įrangos standartizavimą naudojamos visuose kompiuteruose, pagal bent vieną platformos produktą: Office, Windows ar CAL priėjimo.
Pasirinkti Open Value
Microsoft Open License
licencijos nuoma
metinis mokestis

Programa Open Value Subscription yra programinės įrangos licencijavimo būdu, kuris apima laikiną teisę naudotis naujausiomis versijomis pasirinktų Microsoft produktų.
Ši programa yra skirta įmonėms, turinčioms mažiausiai penkis kompiuterius. Sutartis yra pasirašoma 3 metams, mokama yra metinėmis išmokomis.

Microsoft Open Value Subscriptiom yra itin rekomenduojama įmonėms, kurių vystymasį per artimiausius 3 metus sunku prognozuoti - gali greitai vystytis ir pirkti naujus kompiuterius, kaip ir sumažinti jų skaičių (arba vykdyti laikinus projektus pvz.Call Centers) ir todėl jie nenori investuoti į pastovios licencijos pirkimą.
Pasirinkti OV Subscription

 

Microsoft logo

Microsoft tai didžiausia pasaulyje informatikos šakos įmonė. Žinoma kaipo MS-DOS, Microsoft Windows operacinių sistemų bei įmonių biuro programinės įrangos ir skirtos individualiems gavėjams, Microsoft Office gamintoja.

 

1975 metais buvo įkurta įmonė tam, kad sukurtų BASIC kalbos vertėją, tuomet greitai išsipletė ir  įkūrė tarptautinius įvairiuose pasaulio regionuose biurus. Pirmu, reikšmingu įmonės pasiekimu buvo DOS pirma pernešiama operacinė sistema skirta kompiuteriams ir mikrokompiuteriams. 1985 metais  buvo sukurta pirma operacinės sistemos Windows versija, o 1989 metais savo premjerą turėjo biuro Microsoft Office paketas.

 

Pastovus vystimasis ir Microsoft markės produktų pritaikymas prie paskirių vartotojų reikalavimų privedė prie programinės įrangos padalijimo į 3 pagrindines licenzijos grupes.

 

Žemiau pateikiamas  licenzijų rūšių padalijimas:

- OPEN (MOLP) licenzijos –  prieinamos elektroninėje versijoje (prieinamos per  VLSC ( Volume Licensig Service Center))
- OEM licenzijos – skirtos ir prirašomos konkrečiai fizinei įrangai (serveriui, nešiojamajam kompiuteriui, stacionariniam kompiuteriui)
- FPP (BOX) licenzijos – standartinė programinės įrangos dežutėje versija, dažniausiai pasirenkama namų vartotojų.

 

Microsoft paskirstė taip pat programinės įrangos licenzijas pagal naudojimo paskirtį:

- Komercinės licenzijos – skirtos įmonėms
- Švietimo licenzijos – švietimo ir mokslo subjektams
- Vyriausybinės licenzijos – vyriausybinėms institucijoms bei įstaigoms.

 

Toks platus programinės įrangos licenzijų galimybių pasirinkimas leidžia pasirinkti atitinkamą licenziją pagal kiekvieno individualaus kliento reikalavimus.

 

Dažniausiai pasirenkamos Microsoft markės programinės įrangos tai biuro Office paketai bei Windows operacinė sistema, kuri priklausomai nuo ruošies,  yra skirta naudoti namuose bei kitose vietose. Dėka kalbų turtingo kiekvienas kompiuterio vartotojas visame pasaulyje galės sklandžiai ir be problemų naudoti Microsoft programinę įrangą.

 

Microsoft licencijų rūšys:
Open ValueOpen Value SubscriptionOEMFPP (BOX DVD)ESDServicesSurface (QWERTY US INTL)Microsoft AccessoriesMicrosoft SubscriptionsMicrosoft Perpetual Licenses
Reikalinga Jums pagalba ar patarimas?
Paskambinkite mūsų ekspertams:
+370 5 214 0652 arba išsiūskite el.laišką:
software at senetic dot lt
Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner