0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.
Juniper


Juniper įmonė tai antras reikšmingesnis tinklo įrangos gamintojas pasaulyje. Ši amerikietiška įmonė  savo veiklos pradžioje siekė spręsti svarbiausias ir sunkiausias problemas susijusias  su kompiuterinių tinklų funkcionavimu. Greitas technologijos vystimasis ir daugelio naujų sprendimų įvedimas daug greičiau negu konkurencinės įmonėse suteikė galimybę pasiekti didelės pasaulio rinkos dalį.

 

Juniper įmonė siūlo inteligentiškus tinklo sprendimus ir platų pasiūlos įvairumą, dėka to yra tenkinami verslininko kaip ir individualaus pirkėjo poreikiai. Pasižymi plačia gaminių pasiūla, tarp kurių rasime router'us, switch'us, o taip pat populiaras tinklo užtvaras pagal  NetScreen sistemą.

 

Pažangumas, patikimumas ir aukšta kokybė tai savybės apie kurias negalima pamiršti pristatant Juniper markės produktus. O dėka draugiškos ir paprastos aptarnavime valdymo sistemos įrenginiai yra pageidaujami vis platesnio klientų būrio.

 

Inovacinė, unikali ir su paskirtimi valdymo sistema, kurios pavadinimas Juna, leidžia maksimaliai sumažinti sistemų konfigūravimo laiką ir valdymą dėka Juniper markės įrengimų. Jos maksimalus pajėgumas, tobulas pritaikymas bei patikimumas nereikalauja iš vartotojo įsigilinimo į dokumentaciją bei tikslias vartojimo instrukcijas.

 

Ethernet jungikliai (itin pažangi EX serija) puikiai tinka naudoti mažoms, vidutinėms ir didelėms įmonėms, institucijoms ar įstaigoms, yra puikiu vis didėjančio prieinamumo ir mobilumo sprendimu.

 

Rinkoje yra labai pageidaujamos tinklo užtvaros (populiariausi sprendimai tai SRX serijos). Firewell Juniper jungia įvairius sprendimus ir apsaugos mechanizmus, kurie puikiai tinka prie JUNOS operacinės sistemos. SRX produktai yra elastingomis tinklo užtvaromis (firewalle) skirtomis DataCenter apsaugai su judesio lygio 20-30 GB/s aptarnavimo galimybe, yra panaudotos žinomos ir patikrintos apsaugos  iš  NetScreen serijos.

 

Platus produktų pasirinkimas ir jų didžiulis pažangumas patenkins kiekvieno, netgi labiausiai reiklaus kliento lūkesčius.

 

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner