0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.
HP


HP Logo

Hewlett-Packard Company (HP) tai viena iš didžiausių pasaulyje informacinių įmonių, gamina asmeninius kompiuterius, spausdintuvus, serverius, monitorius, darbo stotis. HP tai įmonė, kuri  pradėjo veikti tarpkario laikotarpyje ir nuo pradžių vadovavosi harmoningo, stabilaus augimo filosofija. Svarbiausiu įmonės elementu buvo pripažinami, atsidavę ir sąžiningi darbuotojai, dėka kurių įmonė visada ramiai galėjo žiūrėti į savo ateitį.

 

Daugelis elektroninės įrangos ir prietaisų gamybos metų leido įmonei pasiekti aukščiausius kokybės, našumo bei savo įrangos pažangumo rodiklius. Tai leidžia aptarnauti sistemą su bent kokia apkrova. O atvirumas rinkos reikalavimams ir naujų daiktų atradimo siekimas privedė prie daugelio naujoviškų sprendimų ir išradimų patentavimo.

 

HP įmonė virš 60 metų užsiima kompiuterių gamyba. Yra atsakinga už  3,5 colio diskelių parengimą ir įvedimą. Hewlett-Packard taip pat remia  spausdinimo ir vaizdo perdirbimo srityje  įvairius sprendimus ir yra laikoma Silico slėnio Jungtinėse valstijose tėvu.

 

HP įmonės pasiūloje yra didelis produktų pasirinkimas, iš kurių  verta išskirti:

- profesionalias darbo stotis (Z1, Z220, Z420, Z620, Z820 serijos),
- blade, tover bei rack serverius (DL, ML, BladeCenter serijos),
- tinklo jungiklius bei router'us,
- tinklo užtvaras (firewalle),
- bevielių tinklų įrengimus(WiFi),
- spausdintuvus, monitorius kitus kasdieninio naudojimo įrengimus.

 

Didelis serverio sprendimų, masinių atminčių ar disko matricų pasirinkimas suteikia vartotojams įrengimų pritaikymo ir vystymo puikią galimybę vartoti namuose kaip ir įmonėse, kuriose dirba. O dėka naujoviškiausių prieinamų technologijų panaudojimo produktai tampa visiškai universalūs, kuriuos yra daug  lengviau užlaikyti bei administruoti.

 

HP išskyrius  savo produktų aukštą kokybę taip pat rūpinasi gamtos apsauga, nuo daugelio metų įvairuose  rankinguose yra pripažinama viena iš labiausiai „žalių“ markių pasaulyje.

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner