0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.
Fujitsu

Fujitsu logo

Fujitsu tai korporacija kilusi iš Japonijos. Specializuojasi kompiuterinės įrangos prie kurios būtina priskaičiuoti superkompiuterius, asmeninius PC klasės kompiuterius, serverius gamyboje. Be to įmonė užsiima puslaidininkų pažangumu ir gamyba.

 

Įmonės istorija prasidėjo dvidešimto amžiaus 30-aisiais metais, tuomet bendradarbiaujant su Siemens įmone pradėjo elektrinių generatorių ir variklių gamybą dėl šios srities gamybos paskatinimo Japonijos teritorijoje. Fujitsu įmonė vystymosi metais linko į elektronikos, telekomunikacjios ir susisiekimo sritis, apie tai liūdija komerciniai telefonų modeliai, asmeniniai kompiuteriai, monitoriai ar lošimo konsolės. Vėliau įmonė pradėjo gaminti serverius, masines atmintis, kompiuterius ir klientams skirtas įrangas, tokias kaip tabletai, bloknotai, terminalai, periferinė įranga.

 

Fujitsu markės serveriai tai kompleksiniai puikūs sprendimai, skirti mažoms bei didelėms įmonėms. Didelis operacinių sistemų našumas, efektyvumas bei rekordiniai didelis energijos taupumas, pasiektas dėka 20-metų Green IT kolektyvo darbo teikia klientui tikrumą, kad nusipirkta įranga tenkins jo didžiausius lūkesčius.

 

Prie populiariausių serverių priskiriame Primergy TX (Tower serija) ir Primergy RX (Rack serija) modelius. Turtingas specifikacijos pasirinkimas su kokia galima įsigyti produktą leižia užlaikyti įrangos puikiai pritaikytos prie įrangos reikalavimų tam tikroje darbo aplinkoje pilną pažangumą.

 

Serverių asortimentas, dėka kurių galima praplėsti tamtikras sistemas yra itin didelis. Jų tarpe rasime procesorius, RAM atmintis, kietuosius diskus, RAID tikrintojus, PDI korteles, HotPlug tipo maitintuvus.

 

Įmonės pasiūloje taip pat galima rasti darbines stotis, kurių tarpe didžiausį pasisekimą turi CELSIUS serija. Šios stotys susideda iš aukštos kokybės komponentų, be to yra galimas tolimesnis sekančiais elementais padidinančiais sistemos tamtikrų elementų našumą išplėtimas. Puikiai tinka kompiuterinės, automatizuotos projektavimo, architektinės, elektrinės bei finansinės analizės inžinerijos gerinime.

 

Išsirinkti produktai

Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai