0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.
Dell


Dell logo

Dell Computer Corporation tai amerikietiška korporacija, veikianti užsienyje. Įmonė specializuojasi kompiuterių bei periferinių įrenginių gamyboje. Pagrindiniai įmonės gaminami produktai: stacionariniai kompiuteriai, serveriai, nešiojamieji kompiuteriai, skeneriai, kompiuterinės atmintys,  knygos bei kitos periferinės įrangos.

 

1984 metais buvo įsteigta Dell įmonė, nuo pat pradžių kreipė dėmesį į dinaminį įmonės kaip ir asmenų joje dirbančių vystymasi. Įmonė leidžia įgyvendinti žmonių svajones su IT technologijų pagalba. Taip pat rūpinasi aplinka, remia įvairius inovacinius sprendimus promuojančius aplinkos švarą. Vystymasis globaliniu mastu prisidėjo prie biurų visuose kontinentuose atidarymo. Įmonė taip pat tapo pagrindiniu kompiuterinės įrangos sveikatos apsaugos sektoriuje tiekėju.

 

Populiariausia įmonės Dell įranga:

- Serveriai (PowerEdge serija), kurie puikiai pasitikrina kiekvienoje įmonėje. Papildomai jų montavimas yra galimas tower tipo korpusuose, kaip ir serverio spintose. Didelis konfigūracijos elastingumas leidžia maksimaliai prisitaikyti prie konkrečių asmenų reikalavimų. Labiausiai žinomi modeliai tai: R320, R420, R520.
- Dell sausdintuvai ir tonerai tai aukšta spausdinimo kokybė kartu su našumu pozityviai pristato šios markės produktus konkurencijos atžvilgiu. Dėl įrangos patikimumo,  jie buvo  dažnai pasirenkamais įrengimo elementais buhalterijos, bankininkystės bei finansinės srities įmonėse.
- UPS avariniai maitintuvai tai naujoviški įrangos apsaugos elektros srovės dingimo sprendimai atsirandantys iš energetinio tinklo darbo. Puikiai tinka veiksmų tąsos užlaikymui duotoje sistemoje. Elektros energijos išlaikymas išimtiniuose atvejuose padidina duomenų laikomų ir perdirbamų serveriuose saugumą.

 

Plati serverio opcijų paletė rodo pilną įrengimų universalumą jų optimaliame pritaikyme prie paskirių įmonių, asmenų, institucijų reikalavimų. Rasime joje kietus diskus, RAM atmintis, tinklines korteles ir taip pat gembinius bėgius, ventiliatorius.

Aktualios akcijos
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Partneriai
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
EBA National Winner Banner