0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.
Cisco

Cisco Logo

Amerikiečių įmonė, veikianti visame pasaulyje, specializuojasi tinklo įrengimų srityje, tokių kaip router'iai, switch'ai (tinklo jungikliai), tinklo užtvaros (firewalle), garso vartai, bevielio tinklo įrengimai, IP telefonai panaudojami VOIP  telefonijoje.

 

Dėka komponentų tobulumo iš kurių yra pagaminti Cisco markės įrengimai šios įmonės  gaminiai yra pavyzdžiu visai konkurencijai kovojančiai dėl rinkos tinklų visame pasaulyje. Naujoviški sprendimai, protingos valdymo sistemos bei pilnas veikimo ir funkcionalumo optimizavimas tai pageidaujamos klientų savybės. Platus gaminių asortimentas užtikrina  puikų  prisitaikymą prie  klientų reikalavimų, o pažangumas ir maksimalaus funkcionalumo garantija pavergė privačių asmenų, kaip ir didelių įmonių ar korporacijų širdis.

 

Cisco markės tinklo jungikliai ir router'iai siūlo maksimalią veikimo galimybę, didžiulį našumą, visiško funkcionavimo saugumo jausmą ir priėjimą prie esamų išteklių. Platus modelių asortimentas, nors ir yra labai stipriai išplėstas konfigūravimo panelis, leidžia greitai konfigūruoti ir lengvai valdyti įrenginio resursus.

 

Tinklo užtvaros pažymėtos Cisco ženklu yra vienomis iš labiausiai patikimų rinkoje. Dėl modulinės platformos galima puikiai vystyti įrengimus pagal tam tikrų tinklų saugumo reikalavimus, o panaudotų metodų diferenciavimas ženkliai padidina duomenų saugumą duotoje sistemoje.

 

Populiarais gaminiais yra taip IP telefonijos sprendimai, kur rasime taip pat VOIP telefonus, dėka kurių galima maksimaliai sumažinti išlaidas susijusias su telefono ryšiu. Pažangūs telefonų modeliai su  ekranų displėjais, konferencijų stotys, vaizdo telefonai, maitintuvai, o taip pat daugelis kitų elementų užtikrina puikią ryšio kokybę ir prisitaikymą prie kiekvieno vartotojo reikalavimų.

 

Pastaruoju metu Cisco įrengimai yra vadinami Interneto sinonimu, nuo daugelio metų įgyja daugybę patenkintų klientų. Panaudojami daugelio internetinių sprendimų plėtrai, dabar patrauklesnėse, mažesnėse kainose.

Išsirinkti produktai

Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai