OK
0
Užklausa
0,00 €
0
Krepšelis
0,00 €
Krovimas...
Krovimas...
Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Atnaujinta užklausa ir užsakymas! Atnaujinta užklausa ir užsakymas!
Prekės nėra.
Atsiprašome, bet prekės nėra sandėlyje.
APC

APC logo

APC (American Power Conversion Corporation) tai pasaulinės klasės nuolatinio maitinimo energijos sistemų gamintojas (UPS - Uninterruptible Power Supply). Pagrindiniai įmonės produktai tai elektroninė įranga sauganti pagrindines mašinas nuo įtampos šokinėjimo ir galios svyravimo, ir taip pat aparatūra, kurios užduotimi yra avarinio maitinimo krizės atveju užtikrinimas.

 

1981 metais prasidėjo APC įmonės istorija, tuomet inžinieriai iš MIT (Massachusetts Institute of Technology) pradėjo darbą dėl vyriausybinio projekto, kurio tikslu buvo panaudoti saulės energiją.  1984 metais pasibaigus projektui įmonė pradėjo veiklą UPS įrengimų srityje.

 

APC įmonė pasižymi aukštos kokybės, technologijos vystymosi ir inovacinių sprendimų srityje tinklo sistemų kritiniu metu (NCPI) darbo palaikymo tąsos  standartais.

 

Įmonės pasiūloje, pagrindinę vietą užima Back-UPS įrengimai, kurių darbo vieta dažniausiai yra namų ūkis ir mažos įmonės. Yra tai pagrindinė saugumo įrengimų serija. Šios serijos įrengimai turi periodinį autotestą, kuris leidžia akumuliatoriaus pakitimo išankstinį suradimą. Tai leidžia surasti įvairios rūšies galimus akumuliatoriaus sugedimus ir imtis prevencinių veiksmų labai trumpo laikotarpio metu.

 

Didesnėms įmonėms yra siūloma Smart-UPS grupės įrengimai. Maitinimo palaikymas elektros energijos atvejyje  didesnėse įmonėse gali turėti reikšmingą įtaką gamybos proceso ar bendro darbo daugelio asmenų palaikymui. Populiariausi modeliai iš šios pasiūlos segmento tai: SMT ir SUA serija bei SURT ir SURTD serija.

 

APC įmonė taip pat pasirūpino savo įrengimų aksesuarų turtingu pasiūlymu, kuriame galime rasti  baterijų rinkinius ar maitinimo juostas.

 

APC UPS įrengimai yra puikiai panaudojami kompiuterių tinkluose, kurie užtikrina serverių, router'ų ir jungiklių apsaugą. Paskirių modelių didžiausias patikimumas bei našumas patenkins kiekvienos rūšies įrangos apsaugos poreikius.

Išsirinkti produktai
Palaikykime ryšį!
Užsisakykite mūsų naujienlaiškį ir gaukite karščiausias naujienas bei informaciją apie akcijas.

Paspausdami mygtuką „Užsisakyti“, sutinkate į savo el. pašto dėžutę gauti rinkodaros informaciją. Jūsų asmens duomenis tvarkys Senetic S.A., registruota adresu ul. Kościuszki 227, 40-600 Katowice, Poland. Turite teisę reikalauti prieigos prie savo asmens duomenų, galimybės juos taisyti ar trinti, taip pat galite apriboti arba panaikinti teisę juos tvarkyti. Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą rasite privatumo politikos aprašyme.

Klaidingas el.pašto adresas.
Šis el.pašto adresas yra jau patvirtintas.
Šis el.pašto adresas dar nėra patvirtintas.
Ačiū!
Pasitikrinkite savo pašto dėžutę – gausite mūsų žinutę, kurioje prašome patvirtinti naujienlaiškio prenumeratą.
Mokėjimo būdai
Siuntimo būdai
Sertifikatai ir apdovanojimai